صفحه اصلی » اجتماعی » رسیدگی به ۲۷ حادثه ویژه اورژانسی/ ناوگان حمل‌ونقل در پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ فلاورجان نوسازی شد

یک مسئول فوریت‌های پزشکی فلاورجان:

رسیدگی به ۲۷ حادثه ویژه اورژانسی/ ناوگان حمل‌ونقل در پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ فلاورجان نوسازی شد

شفیعی گفت: ناوگان حمل‌ونقل در پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان فلاورجان در سال گذشته نوسازی شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۹ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان اظهار کرد: تکنسین‌های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان فلاورجان در سال ۹۵ به هفت هزار و ۳۶۷ مأموریت شامل چهار هزار و ۳۲۳ مأموریت غیر تصادفی و سه هزار و ۴۴ مأموریت تصادفی اعزام شدند.

علیرضا شفیعی با اشاره به افزایش ۱۷ درصدی مأموریت‌های این شهرستان در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴، گفت: سه هزار و ۲۰۹ نفر در این مدت در حوادث غیر تصادفی پس از بهره‌مند شدن از خدمات فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل و ۶۴۸ نفر به‌صورت سرپایی با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ در محل حادثه درمان شدند.

وی افزود: از مجموع مأموریت‌های تصادفی نیز دو هزار و ۵۹۵ مورد منجر به بستری در بیمارستان و ۱۵۷ مورد به‌صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فلاورجان با اشاره به نوسازی ناوگان حمل‌ونقل در پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ این شهرستان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: تعمیر و بازسازی پایگاه بهاران و انتقال پایگاه جوجیل قهدریجان از کانکس به ساختمانِ پایگاه ازجمله اقدامات عمرانی فوریت‌های پزشکی این شهرستان در سال ۹۵ بود.

شفیعی به وقوع ۲۷ حادثه ویژه اورژانسی در شهرستان فلاورجان در سال 95 اشاره کرد و گفت: در این مدت یک هزار و ۱۸ نفر- ساعت آموزش تخصصی ویژه پرسنل ۱۱۵ فلاورجان برگزار شد و ۸۳۴ نفر از گروه‌های هدفِ شهرستان تحت آموزش‌های طرح بها قرار گرفتند.

وی گفت: اورژانس پیش بیمارستانی این شهرستان با برخورداری از ۳ پایگاه شهری، یک اتاق فرمان و ۲۶ نفر پرسنل به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات درمانی به مصدومان حوادث و بیماران اورژانسی است.

گفتنی است شهرستان فلاورجان در 16 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد