صفحه اصلی » سیاسی » انتخاب اشتباه برگشت ناپذیر است

کارشناس مسائل سیاسی؛

انتخاب اشتباه برگشت ناپذیر است

غلامرضایی انتخابات را سرمایه گذاری دراز مدت مردم عنوان کرد و افزود: رأی هرکس حکم پولی را که در صندوق سرمایه گذاری سپرده می کند دارد که سود آن اقتدار، عظمت، عزت و حل مشکلات است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۹ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ کارشناس مسائل سیاسی شامگاه چهارشنبه در جوار بارگاه امامزاده سید داود (ع) شهر خور، گفت: انتخابات کشور ما به علت این که تنها نظام مبتنی بر آموزه های دینی است آبروی نظام و کشورمان به حساب می آید.

رمضانعلی غلامرضایی افزود: انتخابات پرشور، امید دشمنان را به یأس تبدیل می کند و باعث افزایش عزت، اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی می شود.

وی حضور مردم در انتخابات را سرنوشت ساز عنوان کرد و افزود: این حضور جرأت اقدام سخت علیه ما را از دشمن می گیرد و مایه امیدی برای محرومان و مستضعفان است.

این کارشناس مسائل سیاسی انتخابات را اثبات وفاداری مردم به اصل نظام و حاکمیت دینی عنوان کرد و افزود: مردم برای انتخاب رئیس جمهور نظام اسلامی پای صندوق ها حاضر می شوند و این نشان از وفاداری مردم به اصل نظام اسلامی دارد.

وی انتخابات را سرمایه گذاری دراز مدت مردم عنوان کرد و افزود: رأی هرکس حکم پولی را که در صندوق سرمایه گذاری سپرده می کند دارد که سود آن اقتدار، عظمت و عزت و حل مشکلات است.

غلامرضایی افزود: اگر در این سرمایه گذاری اشتباه کنیم قابل برگشت نیست و حداقل چهار سال مجبوریم تحمل کنیم و چه بسا آثار آن سال ها ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به ضعف های مدیریتی گفت: نباید به خاطر عملکرد برخی مسئولان به پایه های نظام و مردم لطمه بخورد.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به دو تفکر موجود در کشور گفت: یک تفکر راه حل مشکلات و گرفتاری ها و چالش های سیاسی را تغییر در سیاست خارجی می داند.

کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: تفکری که به سمت مذاکره و رابطه با دشمن حرکت می کند با مبانی دینی مغایرت دارد که این رویکرد غلط و سراب است.

وی با اشاره به نواقص برجام گفت: در برجام بد عهدی و نقض پیمان دشمن را در نظر گرفته نشد.

غلامرضایی با اشاره به ادعای برخی بر رفع سایه جنگ گفت: آن چه که آمریکا و متحدانش از جنگ با جمهوری اسلامی ایران منصرف کرده است حضور مردم در صحنه های مختلف است.

وی تصریح کرد: حمله آمریکا به سوریه این ادعا که دنیای امروز دنیای مذاکره و گفتگو است را رد می کند و خط بطلان بر آن می کشد.

این کارشناس مسائل سیاسی با تعریف دیگر تفکر موجود در جامعه گفت: تفکر دیگر راه عزت و اقتدار را ایستادگی، مقاومت، استکبار ستیزی و انقلابی گری می داند و اینکه ملت ایران در سایه ایثارگری و مقاومت انقلاب را به پیروزی رساندند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز کشور گفت: بعد از جنگ تحمیلی دولت ها نسبت به اقتصاد اهتمام نورزیدند بطوری که امروز مهمترین مشکل ما اقتصاد است و دشمن هم دست روی همین قضیه گذاشته است.

غلامرضایی رکود، واردات بی رویه، تورم و مفاسد اقتصادی را از معضلات اقتصاد عنوان کرد و افزود: نگاه به بیرون و واردات بی رویه موجب بیکار ماندن جوانان آماده به کار و تعطیلی صنایع و بیکار شدن کارگرها شده است.

انتهای پیام/سفیرخور/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد