صفحه اصلی » سیاسی » برای کسب رأی امنیت را زیر سوال نبریم/ حضور حداکثری در انتخابات امنیت کشور را تضمین می کند

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر:

برای کسب رأی امنیت را زیر سوال نبریم/ حضور حداکثری در انتخابات امنیت کشور را تضمین می کند

صفاری نطنزی گفت: انقلاب اسلامی تاکنون انتخابات زیادی را پشت سر گذاشته است و شرایط کشور در سطح منطقه و بین الملل از لحاظ امنیت و آرمش نیز خوب است و نباید کاری کرد که به این وضعیت خدشه وارد شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۱

به گزارش صاحب نیوز نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از لحاظ امنیت در منطقه و در سطح بین الملل دارای بهترین وضعیت است و این که کسی بخواهد برای کسب رای این عزت و اقتدار را زیر سوال ببرد خارج از انصاف است.

مرتضی صفاری نطنزی با بیان این که نباید در تبلیغات انتخاباتی سرمایه اجتماعی انباشته شده در کشور را زیر سوال برد، افزود: انقلاب اسلامی تاکنون انتخابات زیادی را پشت سر گذاشته است و شرایط کشور در سطح منطقه و بین الملل از لحاظ امنیت و آرمش نیز خوب است و نباید کاری کرد که به این وضعیت خدشه وارد شود.

وی تصریح کرد: داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری باید هشدارهای دیروز رهبر معظم انقلاب در دانشگاه امام حسین (ع)، در مورد اقداماتی که باعث برهم خوردن امنیت می شود را جدی بگیرند.

نماینده مردم شهرستان نطنز بیان کرد: مناظره های داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری برای شناخت توانایی آن ها خوب است ولی نباید فقط برای کسب چند رای، سرمایه های ملی را خدشه دار کرد.

وی با بیان این که ملت ایران به سطحی از آگاهی رسیده اند که خود یک انتخاب درست انجام دهند، تاکید کرد: هرگز نباید به فهم و درک آن ها توهین شود و باید تلاش کرد تا زمینه حضور حداکثری و پرشور و مشارکت جدی مردم در پای صندوق های رای که باعث پایداری نظام شده و امنیت کشور را نیز بیش از پیش تضمین می کند را فراهم کرد.

انتهای پیام/ آوای نطنز/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد