صفحه اصلی » اجتماعی » خیران و حامیان ۱۹ میلیارد ریال به کمیته امداد نطنز کمک کردند

سال گذشته؛

خیران و حامیان ۱۹ میلیارد ریال به کمیته امداد نطنز کمک کردند

مدیر کمیته امداد نطنز گفت: ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان، تهیه جهیزیه نوعروسان مددجو، ارائه خدمات عمرانی به جامعه هدف، بخش درمان، پرداخت وام کارگشایی و اشتغال زایی مددجویان از موارد هزینه‌کرد درآمدها بوده است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۷ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نطنز صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: سال گذشته با کمک خیران و به خصوص خیران نطنزی مقیم تهران بیش از ۱۹ میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی در سرفصل های مختلف همچون اکرام و ایتام، طرح محسنین، زکات، صدقات، جهیزیه، سبد غذایی و غیره جمع آوری و بین مددجویان توزیع شد.

محمدرضا اردستانی افزود: کمک‌ های مردمی جمع‌ آوری شده بر اساس نیاز سنجی صورت گرفته و به صورت مشخص در سرفصل‌ های مختلف هزینه می‌شود.

وی گفت: پرداخت کمک‌ های موردی به منظور حل مشکلات فوری نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان، تهیه جهیزیه نوعروسان مددجو، ارائه خدمات عمرانی به جامعه هدف، درمان، پرداخت وام کارگشایی و اشتغال زایی مددجویان از موارد هزینه‌کرد درآمدها بوده است.

مدیر کمیته امداد نطنز ضمن قدردانی از کمک های مردم، مسئولان و خیران، تصریح کرد: این مبلغ نسبت به میزان کمک های جمع آوری شده در سال ۹۴ بیش از ۱۰ درصد افزایش داشته است و امیدواریم با استمرار پرشور این حرکت امسال نیز شاهد رشد چشمگیری در حوزه کمک به محرومان و نیازمندان باشیم.

وی با اشاره به عملکرد این نهاد در طرح اکرام ایتام نیز گفت: کمیته امداد شهرستان نطنز ۷۰ یتیم زیر ۲۵ سال را زیر پوشش دارد که ۴۸۰ حامی بومی و غیر بومی از آن ها حمایت می کنند.

اردستانی اضافه کرد: حامیان ایتام در سال گذشته بالغ بر دو میلیارد و ۸۱۳ میلیون ریال به صورت نقدی در طرح اکرام ایتام کمک کرده اند و وجوه واریزی توسط آن ها فقط برای ایتام هزینه شده است.

وی تصریح کرد: چنانچه علاوه بر مبلغ تعهد شده ماهیانه، حامیان مبالغ بیشتری به حساب کمیته امداد امام (ره) یا ایتام واریز نمایند، این مبلغ اضافی با لحاظ کردن نیت و خواسته آن ها هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/ آوای نطنز/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد