صفحه اصلی » اجتماعی » عملیات زیرسازی و آسفالت معابر سین در دستور کار شهرداری قرار دارد

شهردار سین برخوار:

عملیات زیرسازی و آسفالت معابر سین در دستور کار شهرداری قرار دارد

توکلی گفت: عملیات آسفالت برخی از نقاط شهر سین برخوار، به دلیل بارندگی های اخیر و شرایط نامناسب جوی و فنی متوقف شده که در دستور کار اجرایی قرار دارد و آماده آسفالت است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۵ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ وجود چاله هایی در خیابان شهید منتظری شهر سین، یکی از مشکلاتی است که در روزهای اخیر به درخواست مردم در کانال اطلاع رسانی سایت خبری چشم برخوار، منتشر و  از مسئولان خواسته شد این موضوع را پیگیری کنند.

شهروندان شهر سین با ارسال پیامی مبنی بر وجود چاله های ناشی از بارندگی در این خیابان، گفته بودند: حدود یک ماه است که شهرداری برای زیرسازی اقدام کرده اما هیچ اقدام دیگری از طرف شهرداری نشده است.

شهردار شهر سین در پاسخ به این اظهارات شهروندان گفت: شهرداری سین در سال ۱۳۹۵ و همچنین ابتدای سال جاری، نسبت به کانیوگذاری، اصلاح معابر، لکه گیری و آسفالت در گذرهای اصلی و فرعی در سطح شهر و همچنین خیابان شهید محمد منتظری اقدام کرده است که در روزهای اخیر به منظور بهبود وضعیت، قسمتی از عملیات برش، برداشت آسفالت و زیرسازی و آسفالت محل مذکور انجام شده است.

ابوالفضل توکلی افزود: عملیات آسفالت مابقی نقاط به دلیل بارندگی های اخیر و شرایط نامناسب جوی و فنی متوقف شده که در دستور کار اجرایی قرار دارد و آماده آسفالت است.

آسفالت، لکه گیری و اصلاح و ترمیم ترانشه معابر سطح شهر؛ خیابان معلم،منتظری،غدیر،شهید علی اصغر قربانی،بسیج،رسالت،شهیدآقاجان، شهیدحسین قربانی

 

انتهای پیام/ چشم برخوار

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × دو =