23
۱۷:۵۲ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان:

همه وظیفه دارند در انتخابات شرکت کنند/ انتخابات بزرگترین نعمت برای ایران اسلامی

نوابی گفت: جمهوری اسلامی در طی سالیان متمادی بطور میانگین سالانه یک انتخاب داشته و توانسته به عنوان مردمی ترین حکومت دنیا با تکیه بر رأی مردم به حرکت خود ادامه دهد و این بزرگترین نعمت برای مردم است.

به گزارش صاحب نیوز؛  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک حرکت پیش برنده است و در سراسر جهان اسلام جریان دارد، گفت: انقلاب برای پیشبرد اهداف والایش نیازمند تزریق خون تازه است و این مهم با انتخابات های گوناگون توسط مردم انجام می شود.

سرهنگ دوم پاسدار هوشنگ نوابی افزود: دشمنان می خواهند انقلاب اسلامی را متوقف کنند، آمریکائی ها به دنبال آن هستند که با تغییر نظام اسلامی حکومتی در ایران مستقر شود که کاملا از آمریکا تبعیت داشته باشد، بنابراین به دنبال تغییر رفتار نظام اسلامی هستند.

وی با تأکید بر حضور حداکثری در انتخابات، اولین وظیفه هر ایرانی را حضور در پای صندوق های رأی دانست و خاطرنشان کرد: باید برای حفظ انقلاب اسلامی در انتخابات شرکت کرده و با انتخاب اصلح، فردی که مردمی، انقلابی، آشنا با درد مردم باشد را انتخاب کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان با اشاره به اینکه برای حفظ انقلاب اسلامی بیش از ۲۰۰ هزار شهید داده ایم افزود: شهرستان دهاقان با اهدا بیش از ۴۰۰ شهید توانسته است دین خود را به انقلاب ادا کند و برای همه تاریخ ثابت کند که پای عهدی که با امام خویش بسته، تا پایان ایستاده است.

انتهای پیام/ دهاقان بیدار/گ.ف