صفحه اصلی » سیاسی » سند۲۰۳۰ لکه ننگ دولت یازدهم/ «دولت بی‌اخلاق» نمی‌خواهیم

وزیر سابق بهداشت:

سند۲۰۳۰ لکه ننگ دولت یازدهم/ «دولت بی‌اخلاق» نمی‌خواهیم

وحید دستجردی گفت: ما در پی آنیم که کشور را به بهترین نحو مدیریت کنیم و دولتی را نمی‌خواهیم که وزیرش فحش می‌دهد یا میکروفن پرتاپ می‌کند یا تند برخورد می‌کند؛ هم‌چنان که در مناظره‌های تلویزیونی گاهی بی‌اخلاقی‌هایی دیده می‌ شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ وزیر سابق بهداشت کشور عصر سه شنبه در اجتماع بزرگ بانوان مهدوی در حسینیه بیت العباس کاشان گفت: آیت‌الله رئیسی سابقه درخشان و بدون هیچ لکه‌ و خطایی دارد و من در مسائل بهداشتی حرم مطهر مشاور ایشان بوده و از نزدیک با او برخورد داشتم و ایشان را مردی پاک دست، متعهد، وظیفه شناس و با سلامت نفس می‌دانم.

مرضیه وحید دستجردی با اشاره به زحمات زنان و مردان در تبیین حقایق در کوچه‌ها و خیابان‌ها، تصریح کرد: در حالی‌که جوانان ما بیکار و شرمنده والدین و همسران خود هستند، بعضی افراد واردات میلیونی می‌کنند.

وی افزود: اگر می‌خواهیم اعتیاد و فساد اقتصادی و اخلاقی در کشورمان نباشد، باید پای صندوق‌های رای بیاییم و دیگران را به این امر تشویق کنیم و از سختی‌ها نهراسیم.

سخنگوی جمنا با اشاره به استقبال و حضور پرشور مردم گفت: در تمام مدتی که در مسئولیت‌های دولتی بودم، هیچ وقت وضعیت مردم به این شکل نبوده و این میزان رکود سایقه ندارد؛ حتی در زمان جنگ چنین حضوری را مشاهده نکرده‌ام.

وی خاطرنشان کرد: رأی امروز شما موجب سازندگی و افزایش تولید و تحول اقتصاد کشور خواهد شد.

وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور ابراز کرد: ما در پی آنیم که کشور را به بهترین نحو مدیریت کنیم؛ ما دولتی را نمی‌خواهیم که وزیرش فحش می‌دهد یا میکروفن پرتاپ می‌کند یا تند برخورد می‌کند؛ هم‌چنان که در مناظره‌های تلویزیونی گاهی بی‌اخلاقی‌هایی دیده می‌شود.

به گقته وی، سندهایی مثل ۲۰۳۰ لکه ننگی است که محلی برای تربیت فرزندان ما باقی نمی‌گذارد.

وحید دستجردی افزود: ما فرصت کمی داریم و در این مدت کوتاه اگر می‌خواهیم رستگار شویم و مردم از رفاه و آسایش و آرامش و فرزندانمان از رشد اخلاقی و دینی برخوردار شوند، پشت به پشت هم پای صندوق‌های رای حاضر شویم و از خدا بخواهیم لطف خود را شامل حال این ملت عزیز کند.

وی در ادامه با اشاره به میراث حضرت نبی اکرم و امیرالمومنین(ع) گفت: ما در اجتماع زندگی می‌کنیم و حتی اگر خودمان از رفاه نسبی هم برخوردار باشیم، باز هم طاقت دیدن فقر و بیماری دیگران را نداریم و طاقت نداریم که ببینیم عده‌ای با چای شیرین شکمشان را سیر می‌کنند.

سخنگوی جمنا بیان کرد: هستند کسانی که ماه‌ها رنگ گوشت را نمی بینند؛ در حالی که کشور ما پر از نعمت و برکت و استعداد و نیروی انسانی است و نباید مردم عزیز ما در فقر بسر ببرند.

وی در پایان با آرزوی زمینه‌سازی برای ظهور همه بانوان کاشانی را به آمدن به پای صندوق‌های رای دعوت کرد.

انتهای پیام/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!