صفحه اصلی » سیاسی » توصیه‌های مهم ستاد امنیت انتخابات کشور به رأی دهندگان

در اطلاعیه‌ای مطرح شد؛

توصیه‌های مهم ستاد امنیت انتخابات کشور به رأی دهندگان

ستاد امنیت انتخابات کشور در اطلاعیه ای، رای دهندگان را به رعایت شش توصیه این ستاد دعوت کرد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۱ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ اطلاعیه ستاد امنیت انتخابات کشور به این شرح است:

بسمه تعالی

با سلام و تحیت به حضور شما ملت شریف و بزرگوار. همان‌گونه که اطلاع دارید باهمت و هوشیاری شما مردم عزیز و تلاش بی‌وقفه حافظان نظم و امنیت این مرزوبوم، شاهد امنیت مثال‌زدنی کشورمان در سطح منطقه و جهان هستیم. اکنون‌که در روزهای منتهی به برگزاری دو انتخابات بزرگ دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم به‌منظور ایجاد بستری امن و توأم بانظم و امنیت برای حضور گسترده و پرشور ملت انقلابی در پای صندوق‌های اخذ رأی، با تلاش شبانه‌روزی کلیه دستگاه‌های اطلاعاتی، انتظامی، قضائی و نظامی تدابیر و تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات فراهم گردید.

بی‌شک مشارکت و همکاری شما مردم عزیز ضامن تداوم نظم و آرامش کنونی خواهد بود. انتظار می‌رود که در این راستا با عنایت به نکات ذیل متولیان امر نظم و امنیت را همچون گذشته یاری فرمایید:

1- به شایعاتی که به‌عناوین‌مختلف ممکن است در فضای مجازی و در سطح جامعه منتشر ‌شود توجه نکرده و اطلاعات دقیق را از مراجع رسمی دریافت نمایید.

2- به هنگام برگزاری انتخابات پس از انداختن رأی خود به صندوق از توقف یا تجمع در پیرامون و داخل شعب اخذ رأی خودداری فرمایید.

3- به‌منظور پیشگیری از ازدحام و معطلی در ساعات پایانی برای دادن رأی توصیه می‌گردد که از ساعات اولیه صبح به شعب اخذ رأی مراجعه فرمایید.

4- برابر قانون انتخابات تمدید مهلت زمان اخذ رأی و خاتمه رأی‌گیری صرفاً به عهده وزیر کشور است که از طریق ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد شد؛ بنابراین اطلاعیه‌های غیررسمی ملاک عمل نبوده و صرفاً به اطلاعیه‌های وزارت کشور که از طریق صداوسیما اعلام می‌شود توجه فرمایید.

5- آمار و نتایج انتخابات صرفاً از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام می‌شود و هرگونه آماری که از سوی افراد یا دستگاه‌ها اعلام می‌گردد معتبر نخواهد بود.

6- به‌منظور افزایش نظم و آرامش در برگزاری انتخابات با مجریان نظم و امنیت در محل شعب اخذ رأی همکاری لازم را مبذول نمایید.

با تشکر

ستاد امنیت انتخابات

انتهای پیام/ ستاد انتخابات کشور

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفده + چهارده =