صفحه اصلی » استان » گلپایگان » خدمات کمیته امداد بر اساس تکریم است

سرپرست کمیته امداد کشور:

خدمات کمیته امداد بر اساس تکریم است

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: خدمات کمیته امداد بر اساس تکریم به مددجویان ارایه می شود چرا که معتقدیم برای خدمت به مددجویان نباید با دلسوزی و ترحم کار کرد .

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۵ - پنجشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۸

به گزارش صاحب نیوز، حسین انواری عصرامروز در مراسم واگذاری یک‌هزار دستگاه وانت‌بار دو کابین شرکت دیار خودرو، افزود: با هدف اشتغال‌زایی در حوزه حمل و نقل روستایی و عقد توافقنامه بین شرکت خودروسازی دیار خودرو و کمیته امداد حضرت امام، امروز نخستین محموله خودروها تحویل مدد جویان کمیته امداد می‌شود.

وی اظهارداشت: در اسلام سفارشات زیادی درباره کار و تلاش آمده است که خودکفایی، خودباوری و افزایش اعتماد به نفس از جمله آن‌هاست و کار اگر فی‌نفسه بهره اقتصادی هم نداشته باشد باز هم برای شخص مفید است.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره)تصریح کرد: توانمندی‌ها و استعدادهایی خداوند در وجود افراد قرار داده است که به دلایل مختلف این استعدادها متوقف شده است و وظیفه ما این است که بستر شکوفایی این استعدادها را فراهم کنیم و باورهای ضعیف شده آن‌ها را تقویت نماییم.

وی در ادامه با اشاره به اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی یک هدف میانی برای رسیدن برای اهداف بلند است.

انواری بیان داشت: سیاست کلی در مجمع تشخیص مصلحت نظام مدتی طول کشید تا ابلاغ شود، اما این امر از سال‌های گذشته در کمیته امداد وجود داشت .

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد