صفحه اصلی » سیاسی » آمریکایی ها دزدان سرگردنه و جانی قرن هستند/ نماینده اردستان فعالیت های یکسال گذشته خود را برای مردم تشریح کند

امام جمعه شهر اردستان:

آمریکایی ها دزدان سرگردنه و جانی قرن هستند/ نماینده اردستان فعالیت های یکسال گذشته خود را برای مردم تشریح کند

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه آمریکایی ها دزدان سر گردنه و جانی قرن هستند، تصریح کرد: آنچه که ما را در برابر هجمه های دشمن حفظ کرده توکل به خدا و پشتیبانی از ولایت فقیه بوده است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۶ - جمعه ۱۳۹۶/۰۳/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ امام جمعه اردستان در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهر در مسجد جامع گفت: حضرت امام خمینی (ره) روز 13 خرداد 42 علیه  دستگاه حاکم سخنرانی کرده و آنها را با آمریکا در یک ردیف خواند.

حجت الاسلام حسن دهشیری انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان جانشین رهبر کبیر انقلاب اسلامی را یکی از رویدادهای مهم این ایام دانست و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب  28 سال است که به خوبی سکان دار کشتی انقلاب اسلامی هستند.

خطیب جمعه اردستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری بعد از رحلت حضرت امام خمینی توانستند کشور را از فتنه های فراوان عبور دهد، تصریح کرد: امروز دنیا پیش از هر زمان روی سخنان ایشان حساب باز می کند.

وی با بیان اینکه هر موقع مقام معظم رهبری موضع می گیرتد دشمن به خود می آید، افزود: دشمن با تمام هجمه ای که انجام داده راه به جایی نبرده و همه این ها به خاطر ابهت مقام معظم رهبری است.

امام جمعه اردستان اظهار کرد: اطرافمان را آتش و خون فرا گرفته و  دشمنان در حال فتنه گری هستند، رهبر بحرین را به اسارت برده، شهدای بحرین را مخفیانه به خاک می سپارند؛ مردم بحرین و یمن در آتش بمب های آل سعود می سوزند و کسی صدایش در نمی آید.

وی تاکید کرد: آمریکا به موجب اینکه برای خود جای پایی در سوریه،عراق و کشورهای مسلمان باز کند هر روز درگیری درست کرده و به بهانه های مختلف نیز ایران را تحریم می کند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه آمریکایی ها  دزدان سر گردنه و جانی قرن هستند، تصریح کرد: آنچه که ما را در برابر هجمه های دشمن حفظ کرده توکل به خدا و پشتیبانی از ولایت فقیه بوده است.

خطیب جمعه اردستان با اشاره به انتخابات گذشته و حضور پرشور ده ها میلیونی مردم  و تایید شورای نگهبان گفت: چه زیبا است کسانی که رأی نیاوردند به نتیجه انتخابات صحه گذاشته و اردو کشی خیابانی نکردند.

دهشیری به مسئولان توصیه کرد: همه ما باید زمینه ساز رفاه، آرامش، فعالیت و نشاط افراد جامعه بویژه جوانان بوده تا پویا و با تحرک در میدان حاضر شوند.

امام جمعه اردستان برنامه ریزی  برای حضور در برنامه های ورزشی جوانان را لازم دانسته و گفت: تعطیلی استخر شنای شهر اردستان موجب جلوگیری ورزش جوانان و حتی افراد مسن شده، چرا استخری که با این همه هزینه فعال شده باید بلاتکلیف بماند؛ مردم به این ورزش نیاز دارند.

خطیب جمعه اردستان خطاب به نماینده مجلس شورای اسلامی  گفت: یکسال از عمر مجلس گذشته و مردم حق دارند بدانند نماینده ای که آنها انتخاب کردند در یکسال گذشته چه فعالیت هایی داشته است.

انتهای پیام/صبح اردستان

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد