صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » سوالات یک جوان ایرانی از رئیس جمهور محترم

من بی صوادم كم صوات نيثطم!

سوالات یک جوان ایرانی از رئیس جمهور محترم

بنده حقوقدان نیستم، استاد دانشگاه نیستم، دیپلمات نیستم، بنده سرهنگ هم نیستم. بنده فرزند ۱۹ بهمن ۶۳ هستم، نه انقلاب را دیده ام و نه جنگ را، هرچه هست و می دانم شنیده ام و خوانده ام، ولی می دانم که این ملت تا پای جانشان ایستادگی کردند تا مستقل باشند…

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۱ - یکشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۱

صاحب نیوز- محمدرضا گل شیرازی (فارق التحصیل مهندسی مکانیک)

برخود وظیفه دانستم تا در جایگاه یک عضو از خانواده بزرگ ایران اسلامی به عنوان یک انسان مسلمان عاشق علی و خاندانش، به عنوان انسانی که خداوند به او قدرت دیدن و شنیدن داده، سخن گفتن آموخته، نوشتن یاد داده، حس کردن آموخته، غرور و تعصب در ذاتش نهاده، و در یک کلام اطاعت از امر امام امت خویش را واجب نموده چند خطی برای منتخب 92 بنویسم.

***

جناب آقای روحانی سلام

پس از چندی تلاش خدا قوت؛

بنده حقوقدان نیستم، استاد دانشگاه نیستم، دیپلمات نیستم، بنده سرهنگ هم نیستم. بنده فرزند 19 بهمن 1363 هستم، نه انقلاب را دیده ام و نه جنگ را، هرچه هست و می دانم شنیده ام و خوانده ام و فقط از جنگ شبهی در ذهنم مانده ولی می دانم که این ملت تا پای جانشان ایستادگی کردند تا مستقل باشند، فرزند دادند، آبرو دادند، صورت های خود را با سیلی سرخ نگه داشتند و دم نزدند، در  همه عرصه های اجتمائی و فرهنگی و اقتصادی تابع امر مولای خویش بودند و عقب نکشیدند. در انقلاب گوش به فرمان امام بودند و در جنگ هم ادامه ی راه انقلاب را در پیش گرفتند؛ در آن زمان که همه جناح ها و جبهه های وابسته به دشمن مزدور در داخل و خارج، نهضت آزادی ها و ملی گراها و غیره دندان طمع برای (ایران اسلامی جوان) تیز کرده بودند این بصیرت مردم بود که جریان ها را شکافت و شناخت و از هم تمیز داد و فقط یک راه را چراغ هدایت استقلال و پیشرفت مادی و معنوی خود دید؛ آن هم ولایت پذیری از امام امت بود. «مردم مقتدای خود را امام امت می دانستد».

جناب رئیس جمهور محترم آیا شما که فرزند انقلاب هستید، شما که رزمنده ی جنگ هستید، حوزوی و دانشگاهی هستید، در صحنه های مختلف حضور داشتید و امام را دیده اید و شنیده اید، تاریخ خوانده اید و هزار تجربه دیگر در این نظام دارید بعد از 35 سال گذشت زمان از آن حماسه تاریخی 22/11/57  تا به حال و بعد از این همه خیانت و دروغ و چپاول که در همه فتنه هایی که از سوی شیطان بزرگ و شیطانک های عامل آن علیه ایران اسلامی واقع گردیده و در هر برهه ای از زمان دیوار کاغذینی بوده جلوی سیل اقیانوس حرکت و بصیرت این ملت،

 آیا جنابعالی هنوز دست چدنی امریکا را ندیده اید؟ ندیده اید که هر کجا نام این شیطان بزرگ هست همانجا حرف از قتل و غارت و خیانت است و در عقبه ی او لاشخورهای غربی؟ و هر کجا این مزدوران حضور دارند روباه صفتی و مکر و حیله ی آنان حاکم است؟ هنوز باور نکرده اید بعد از همه ی تحریم های مختلف علیه این ملت آزاد و مسلمان از اول انقلاب تا به حال حرف هسته ای و موشکی و علوم نظامی و همه علومی که ما را کمک می کند به اینکه یک کشور مستقل و الگو باشیم بهانه ای برای عدم رشد اسلام سیاسی است که سکان دار آن امام این امت سید علی عزیز است؟ تاریخ به ما نشان داده است که غربی ها و امریکا و همه و همه ی دشمنان ما دستشان برسد هوا را هم برای ما تحریم می کنند، چرا که ما محبین علی هستیم، از عدالت علی حرف می زنیم و منتظر فرزندش مانده ایم. تاریخ نشان داده برای خوردن و پوشیدن و خوابیدن و همه اوقات ما، دست دخالت آماده دارند.

رئیس جمهور محترم

آبرو و استقلال این کشور را باد نیاورده است که به باد برود، جناب عالی منتقدین توافقنامه ژنو را کم سواد خوانده اید لابد کسانی که توافقنامه ژنو را قبول ندارند بی سوادند، با این مدل «آزادی بیان» باید بمیرد.

 آقای روحانی شما می توانید تیمی با سواد و عالم را آماده کنید  تا در رسانه بندهای واقعی توافقنامه ژنو را ترجمه کنند و برای ملت بصیر ایران اسلامی  بخوانند؛ در این صورت نیازی به منتقد نیست، ملت خود قضاوت می کنند، می فهمند با سوادان چه سرنوشتی برای این کشور و ملت عزیز توافق کرده اند.

دولتمردانتان می گویند محرمانه است؛ آیا ملت همیشه در صحنه محرم نیستند؟ نمایندگان آنان چه؟ آنها که امام امت مجلسشان را در رأس امور دانستند؛ آنها چرا محرم نیستند؟ چرا صهیونیست ها و غربی ها و امریکایی ها و وهابیت و تمام شیاطین محرمند؟ چه اتفاقی افتاده که مومنان نامحرمان زمان شده اند؟ این جای بسی تعجب فراوان است!

می  گویید برد برد بوده است!

دستور بدهید بیایند و در رسانه بردهای مارا بشمارند.

آیا تعطیلی آب سنگین اراک که شهدای هسته ای جانشان را برای آن به شما و همه ملت ایران و اسلام عزیز هدیه کردند برد بوده است؟ آیا نیمه تعطیل شدن نطنز و فردو و یوسی اف برای ما برد بوده است!؟ آیا نظارت بی چون و چرای شیاطین بیش از پیش برد بوده است؟!

و……

چه  بدست آورده ایم؟

کدام  تحریم های نفتی و بانکی در عمل  کم شده است؟ کدام سرمایه های بلوکه شده برگشته است؟ اصلا تحریم چیست؟

انگار این سنت شده است که بین همه دولت ها و دولت مردان راه نجات را باج دادن به قلدر می دانند نه قدرت گرفتن خود.

جناب رئیس جمهور محترم؛ تحریم یعنی ندیدن استعدادهای جوان که ثانیه ثانیه گذشت زمان آنها را پیر می کند؛ تحریم یعنی بسته شدن تولیدی های بزرگ و کوچک، تحریم یعنی کنار زدن مردم؛ تحریم یعنی پاشیدن بذر ناامیدی بر توانایی های ملت؛ تحریم یعنی با وجود اینکه مردم در خلق حماسه سیاسی تمام توان را خرج کردند دولتمردان آنقدرمعطل کردند و ماندند تا رهبری عزیز سیاست های اقتصادی آن را ابلاغ نمایند،

رئیس  جمهور محترم

اینهاست که ما را تحریم کرده است، ما که از همه منابع غنی هستیم، کشورمان چهارفصل است، نیروی انسانی با استعداد بالا داریم و از همه مهمتر ملتی هستیم با ایمان الهی؛ قدرت خدا را حس می کنیم، عاشورا داریم، انتظار می کشیم و با توسل بر اهل بیت و قرآن کریم از خدا کمک می گیریم. چگونه باید برای چند امتیاز روی کاغذ آن هم نه در عمل، آن هم از حق خودمان عزتمان جریحه دار شود.

اگر همه استعدادهای جوان و تفکر ولایی درعرصه های مختلف اقتصادی فراخوان می شدند تا به جای شش ماه سردر گمی و حاشیه و خورد شدن عزت ملتمان و با توجه به کلید حل مشکل ها که همان اقتصاد مقاومتی است، عرض سه ماه راه را هموارتر کنند؛ با توکل بر خدا قطعا وضعمان خوبتر می شد و ما پیروز بر مکرهای دشمنان بودیم.

رئیس جمهور محترم کشور ما هنوز خرازی و کاظمی و باکری و همت و بابایی دارد. هنوز باقری و ردانی و چمران و متوسلیان و …. دارد. همان هایی که با دست خالی و با وجود خیانت بنی صدر و همه ابتکار و قدرت عمل دشمن سیلی برق آسایی به روی سیاه دشمن زدند و دشمن را فلج کردند. هنوز جوان هایی هستند تا بتوانند با جانشان و آبرویشان و با درایتی که خدا به آنها هدیه کرده و با اطاعت از امر ولیشان،عزت ایران اسلامی را حفظ کنند.

جناب رئیس جمهور بنده فکر می کنم حتی اگر شما مطرح می کردید تا مردم کمک  کنند و هر نفر یک میلیون تومان  کمک می کرد و با فرض اینکه از جمعیت 75 میلیونی ایران اسلامی عزیز 35 میلیون نفر کمک می کردند به گمانم بیشتر از وعده های دروغین  شیاطین مکار و پلید به کار می آمد. پدر یک خانه بهتر است از اهل خانه قرض بگیرد تا اینکه به دشمن و قلدر محله باج!

 رئیس  جمهور محترم جناب آقای روحانی شما خود طلبه هستید و دانشگاهی؛ بیایید تا زمان بیشتر از این از دست نرفته به شهدای زنده کشورمان و همه استعدادها ی آن با استمداد از قدرت الهی همه موانع را کنار بزنیم و در آینده ای نه چندان دور ایران اسلامی را در بالاترین جایگاه عزت مادی و معنوی دنیا ببینیم.

دیدگاه‌ها

 1. دلسوز گفته :

  موافقم کاش این اتفاق خوب زودتر بیافته تادنیا ببینه ایرانی از پس چه کارها میتونه بر بیاد

 2. عمار گفته :

  خوب بود کاش گوش میدادن و به جوانها اهمیت میدادن
  اگه این کارو میکردن
  تا حالا مملکت آباد بود مهم اینه که حرف آقا رو گوش نمیدن

 3. فهيمه گفته :

  ما زنده به انیم که ارام نگیریم
  موجیم که آسودگی ما، عدم ماست

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد