صفحه اصلی » اقتصادی » مردم مرغ منجمد را در سبد مصرف خود قرار دهند/ موجودی گوشت مرغ در اصفهان مطلوب است

7100 تومان قیمت امروز مرغ در اصفهان؛

مردم مرغ منجمد را در سبد مصرف خود قرار دهند/ موجودی گوشت مرغ در اصفهان مطلوب است

پشتیبانی امور دام استان اصفهان در حال حاضر بهترین مرغ‌های کشتار در سطح استان را برای منجمد کردن استفاده می‌کند، لذا لازم است فرهنگ مصرف مرغ منجمد بین همشهریان ایجاد شود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۵ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۵

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب‌نیوز، در مورد آخرین وضعیت موجودی و قیمت گوشت مرغ در اصفهان اظهار کرد: قیمت توزیع مرغ از کشتارگاه شش هزار و 770 تومان است.

اصغر احسان مهر در مورد قیمت فروش گوشت مرغ در سطح عرضه، گفت: قیمت این محصول در مغازه‌ها باید با نرخ بین هفت هزار و 20 تا هفت هزار و 100 تومان به مشتریان عرضه شود.

وی با اشاره به وضعیت موجودی مرغ برای عرضه در سطح تقاضا، اظهار کرد: به حمدالله کشتار روزانه و پشتیبانی مرغ منجمد در سطح اصفهان از وضعیت بسیار خوب و عالی برخوردار است.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید اصفهان با اشاره به تحت کنترل درآمدن و نظارت در حوزه آنفلوانزای پرندگان، گفت: از 10 الی 12 روز گذشته مرغ‌های اصفهان برای کشتار رسیده است و به همین سبب با هیچ مشکل و کمبودی مواجه نیستیم.

احسان مهر در مورد پیش‌بینی خود از وضعیت قیمت مرغ در هفته‌های آینده، تصریح کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر اداره پشتیبانی دام مرغ منجمد را باقیمت پنج هزار و 200 تومان به‌اندازه کافی در اختیار ما گذاشته است، هر چه جلوتر می‌رویم بهبودی بیشتری را مشاهده خواهیم کرد.

وی با اشاره به مصرف پایین مرغ منجمد در اصفهان، تأکید کرد: فرهنگ مصرف مرغ منجمد در اصفهان آن‌گونه که باید به وجود نیامده است؛ معتقد هستیم باید در این زمینه برای مردم فرهنگ‌سازی لازم توسط نهادهای ذی‌ربط و رسانه صورت پذیرد.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید اصفهان بابیان اینکه شهرهایی همچون آبادان، شیراز، اهواز، خوزستان و تمامی شهرهای جنوبی کشور از مرغ منجمد مصرف می‌کنند، خاطرنشان کرد: بارها اعلام کرده‌ام علت عدم مصرف مرغ منجمد در اصفهان شاید به دلیل وجود نگرانی است که مردم از مرغ منجمد دارند که نشأت گرفته از کیفیت پایین این محصول درگذشته است.

احسان مهر تأکید کرد: پشتیبانی دام در زمان حاظر همه بار کشتارگاه‌ها را برای منجمد کردن می‌برد و این یعنی اینکه یعنی بهترین سایز و کیفیت را برای این امر اختصاص می‌دهد.

وی بابیان اینکه به دلیل رغبت نداشتن مردم در خرید مرغ منجمد، مرغ فروشی‌ها نیز زیاد تمایل به عرضه آن ندارند، تصریح کرد: همشهریان گرامی مصرف مرغ منجمد را در سبد خرید خود قرار دهند، چراکه این محصول در حال حاضر کیفیت بالایی دارد.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید اصفهان بابیان اینکه در ماه مبارک رمضان همچون گذشته بازرسی‌های اتحادیه با جدیت از مرغ فروشی‌ها انجام می‌گیرد، گفت: روزانه به‌صورت میانگین 25 بازرسی از مغازه مرغ فروشی‌ها در سطح عرضه انجام می‌گیرد، پس از بررسی‌ها اگر مشخص شد تخلفی صورت گرفته با آن‌ها برخورد صورت می‌گیرد.

وی شماره تلفن 36610253 را برای ارتباط مردم با واحد بازرسی اتحادیه فروشندگان گوشت سفید اصفهان اعلام کرد.

به گزارش صاحب نیوز، در حالی امروز قیمت مرغ در اصفهان حدود هفت هزار 100 تومان اعلام می شود که در روزهای منتهی به ماه مبارک رمضان قیمت این محصول در بازار به مرز هشت هزار تومان رسیده بود.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!