صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » قرارداد مسی 80 صفحه است/ورزشکاران ایرانی تابع چارچوب و مقررات خاصی نیستند

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران

قرارداد مسی 80 صفحه است/ورزشکاران ایرانی تابع چارچوب و مقررات خاصی نیستند

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران گفت: ورزشکاران ما تابع چارچوب و قانونی نیستند اما هر قانونی که خارجی‌ها برای بازیکنانشان وضع می‌کنند روی آن می‌ایستند.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۱ - یکشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۱

 به گزارش صاحب نیوز؛ سردار داوود آذرنوش در اختتامیه برنامه دوره آموزشی سرگروه‌های حلقه صالحین که در مجموعه فرهنگی تفریحی شهید بهشتی اصفهان برگزار شد، تصریح کرد: به تهران برگردم با برخی از استان‌ها که در اعزام افرادشان دقت لازم را نداشتند برخورد می‌کنم چراکه تشکیل این جلسه با حضور افراد سرگروه‌های صالحین است و باید پرسید درصورتی‌که حضرت امام حسین (ع)در این جلسه حاضر بودند از چند درصد افراد حاضر راضی بودند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ادامه داد: این اشکال را به دوستانی که در این جلسه حاضر هستند نمی‌دانم بلکه به مسئولین استانی می‌دانم که رعایت در اعزام برخی افراد نداشتند.

وی اضافه کرد: احترام مهمانانی که در این جلسات حضور دارند واجب است اما هدف از برگزاری این دوره‌ها در اصفهان این است که ناهنجاری‌های ورزش را کمتر کنند.

آذرنوش افزود: اینجا کلاس درس است و قرار است در استان‌ها اثرگذار باشیم اما روح حاکم بر تابلوهایی که بیرون از جلسه زده شده با روح حاکم بر فضای درون کلاس متفاوت است.

وی با بیان اینکه قرارداد مسی 80 صفحه است تاکید کرد: در خارج از کشور چندین برابر فضا برای بزهکاری مهیاتر از کشور ایران است در حالی‌که به آنها هیچ ایرادی هم نمی‌گیرند، اما باید پرسید چرا ورزش آنها در بسیاری از رشته‌ها پیشرفته‌تر از ورزش کشور ماست.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران تاکید کرد: آنها با تمام آزادی‌هایی که دارند بر یکسری از اصول پایبندند و بازیکنانشان به صورت کامل در اختیار باشگاه هستند.

وی تأکید کرد: بازیکنان ما تابع چارچوب و قانونی نیستند، اما هر قانونی که خارجی‌ها برای بازیکنانشان وضع می‌کنند روی آن می‌ایستند.

آذرنوش با بیان اینکه مشکل ما در اجرای قانون است افزود: این اجرا را هر فردی باید تنها از خودش آغاز کند و زمانی که خودمان حرکتی را آغاز کردیم از دیگران هم می‌توانیم انتظار داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × 5 =