صفحه اصلی » سیاسی » برخی دلشان برای ارتباط با آمریکا لک زده است/ بی اعتمادی به آمریکا همچنان ادامه دارد

امام جمعه اردستان:

برخی دلشان برای ارتباط با آمریکا لک زده است/ بی اعتمادی به آمریکا همچنان ادامه دارد

حجت الاسلام دهشیری با تاکید بر این نکته که به آمریکا اعتمادی نیست، تصریح کرد: بعضی وقت ها افرادی دلشان برای ارتباط با آمریکا لک زده می شود که اگر هوشیار باشند به مصوبه آخر سنای آمریکا علیه ایران توجه می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - جمعه ۱۳۹۶/۰۳/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ امام جمعه اردستان در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اردستان گفت: قوای سه گانه در کارهایشان عدالت علی علیه السلام را سرلوحه کار قرار دهند.

حجت الاسلام حسن دهشیری با بیان اینکه از عدالت علی غافل نشوید، تصریح کرد: عدالت علی هم در زندگی فردی و هم زندگی اجتماعی سرمشق راه قرار گیرد.

وی افزود: مقام معظم رهبری در جمع شاعران فرمودند که از سیره حضرت رسول استفاده کرده و کارهای اسلام آمریکایی را هجو کنید.

خطیب جمعه اردستان با اشاره به ملاقات دانشجویان با مقام معظم رهبری و سخنان حکیمانه در خصوص آتش به اختیار بودن افزود: این گلایه از مسئولان فرهنگی بود که خواب هستند و کسانی که می توانند باید خود حرکتی کرده و نگذارند دشمن هر کاری می خواهد بکند.

دهشیری با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در جمع دولت مردان تاکید کرد: همه می گویند باید بشود در صورتی که مخاطب اصلی دولت خواهد بود و این به معنای عدم همکاری مجلس و قوه قضائیه نیست؛ همه باید ریل گذاری کنند تا کارها با شدت انجام شود.

وی با تاکید بر این نکته که به آمریکا اعتمادی نیست، تصریح کرد: بعضی وقت ها افرادی دلشان برای ارتباط با آمریکا لک زده می شود که اگر هوشیار باشند به مصوبه آخر سنای آمریکا که 98 نفر تحریم های تازه ای را علیه ایران تصویب کردند توجه می کنند.

امام جمعه اردستان با این نکته که آمریکا هر روز تحریم های خود علیه ایران را بیشتر می کند افزود: عده ای در داخل از شعار مرگ بر آمریکا بدشان می آید.

دهشیری گفت: آمریکا به جرم اینکه ما چرا موشک داریم و از ضعیفان حمایت می کنیم و اینکه چرا حضور داریم احساس نگرانی می کند.

خطیب جمعه اردستان با اشاره به شهادت شهید چمران و همچنین بی کغایتی بنی صدر در سال 1360 گفت:  نام شهید چمران در بطن جامعه حضور دارد.

وی با اشاره به نزدیکی هفته قوه قضائیه به افراد فعال این دستگاه توصیه کرد: مواظب عدالت باشید و نگذارید احکام سست شوند و از موارد محکم قانونی در این زمینه استفاده کنید.

دهشیری با اشاره به حملات تروریستی اخیر و تحرکات عوامل گروه داعش در چابهار افزود: ایران در امنیت و اقتدار خواهد ماند و مردم روزه دار روز قدس شعار مرگ بر آمریکا را به گوش همه جهانیان خواهند رساند.

انتهای پیام/صبح اردستان

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × چهار =