صفحه اصلی » اجتماعی » نصب اِلمان سفال شهرضا در اتوبان شهید همت تهران

فرماندار شهرضا خبر داد؛

نصب اِلمان سفال شهرضا در اتوبان شهید همت تهران

گلابی گفت: المانی از هنر سفال شهرضا در بزرگراه شهید همت تهران نصب خواهد شد تا همه مردم کشور با ذوق، هنر و مهارت هنرمندان شهرضایی آشنا شوند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۵ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ فرماندار شهرضا صبح امروز در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی این شهرستان، با تأکید بر ضرورت احصاء بخشهای مختلف منشور حقوق شهروندی، عنوان کرد: اجرای این منشور امکان ارائه خدمات مفید، جامع و کارآمد به همه اقشار جامعه را فراهم خواهد کرد.
محسن گلابی اضافه کرد: متأسفانه حاشیه پردازی بی مورد آفت بسیاری از فعالیتهای اجرایی شده است چون باعث غفلت از نیازهای جامعه و در نتیجه عدم ارائه خدمات مناسب می شود بنابراین برای رعایت حقوق شهروندان باید از اینگونه مسائل پرهیز شود.
وی گفت: متأسفانه طرح شایعات و دامن زدن به آنها به عنوان یک آسیب اجتماعی در بسیاری موارد به حقوق شهروندی لطمه وارد می کند بنایران اداره ها و نهادهای اجرایی باید با ارائه گزارش عملکرد خود از طریق رسانه های گروهی به صورت دوره ای از ایجاد و انتشار این شایعات جلوگیری کنند.
فرماندار شهرضا در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به نمایش آثاری از هنرمندان شهرضا در نخستین نمایشگاه خاص پردازی کشور، اظهار کرد: این نمایشگاه ظرفیت بالا و توان فوق العاده هنرمندان شهرضایی را نشان داد و ثابت کرد که نخبگان این شهرستان همانگونه که در سایر رشته های علمی در اقسا نقاط جهان سرآمد همگان هستن در عرصه هنر نیز از توانایی زیادی برخوردارند.
گلابی تصریح کرد: در جریان سفر به تهران و افتتاح این نمایشگاه با مسئولان سازمان میراث فرهنگی جلسه هایی برگزار شد که در آنها بر اموری همانند اضافه شدن رشته های جدید صنایع دستی به رشته های دانشگاهی شهرستان، توافق شد.
وی، در ادامه افزود: ایجاد نمایشگاه خاص پردازی در شهرضا و اعزام توریست برای بازدید از آن و همچنین نمایش هنر دست هنرمندان شهرضایی در دیگر نمایشگاه های ملی و جهانی از جمله دیگر دستاوردهای این دیدارها بود.
فرماندار شهرضا با تأکید بر ضرورت تلاش برای معرفی همه جانبه هنر سفالگری شهرضا، بیان کرد: احیا و معرفی این هنر مزیت های زیادی از جهت ایجاد اشتغال، سرمایه گذاری و گردش سرمایه دارد.
گلابی گفت: المانی از هنر سفال شهرضا در بزرگراه شهید همت تهران نصب خواهد شد تا همه مردم کشور با ذوق، هنر و مهارت هنرمندان شهرضایی آشنا شوند.

انتهای پیام/شهرضانیوز/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!