hava
۱۱:۰۰ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳

پبش بینی هوای استان؛

هوای اصفهان صاف تا کمی ابری/ خوروبیابانک ۳۹ درجه؛ بویین میاندشت ۴ درجه سانتیگراد

علی عسگریان گفت: خوروبیابانک با ۳۹ درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و بوئین و میاندشت با  چهار درجه سانتیگراد به عنوان خنک ترین نقطه استان اصفهان اندازه گیری شده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش دمای نسبی هوا در سطح این استان در سه روز آینده خبر داد.

حجت الله علی عسگریان اظهار کرد: آسمان استان اصفهان تا سه روز آینده صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
وی افزود:  آسمان استان اصفهان هم اکنون صاف است و بر اساس بررسی آخرین خروجی مدل ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی در سه روز آتی به صورت صاف و در بعدازظهرها گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

این مسئول با بیان اینکه صبح امروز غبار صبحگاهی از زرین شهر و فرودگاه شهید بهشتی گزارش شده است، افزود: دمای هوا در سه روز آینده در بیشتر مناطق استان افزایش کمی خواهد یافت.

کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان بیان کرد: هم اکنون دمای هوای شهر اصفهان ۲۱ درجه سانتیگراد است که نسبت به روز گذشته دو درجه خنک تر شده است.

علی عسگریان اضافه کرد: بوئین و میاندشت با  چهار درجه سانتیگراد به عنوان خنک ترین و خوروبیابانک با ۳۹ درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین نقطه استان، اندازه گیری شده است.

انتهای پیام/ ت.ت