صفحه اصلی » اجتماعی » خلاف‌هایتان از چشم تیزبین پلیس دور نمی‌ماند

هشدار پلیس اصفهان خطاب به مجرمان؛

خلاف‌هایتان از چشم تیزبین پلیس دور نمی‌ماند

سرهنگ یاردوستی در هشداری از سوی پلیس اصفهان خطاب به مجرمان و افراد فرصت‌طلب كه در ذهن افكار پليدي را پرورش می‌دهند، گفت:مطمئن باشید اگر خلافي در شهر مرتكب شوید از چشمان پليس دور نخواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۷ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ فرمانده انتظامي مرکز استان اصفهان اظهار کرد: به منظور اجراي طرح‌های هدفمند پيشگيري از وقوع انواع سرقت خوشبختانه وقوع سرقت‌های مغازه در شهر اصفهان نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد کاهش‌یافته است.

سرهنگ حسن ياردوستي با اشاره موفقیت‌آمیز بودن طرح‌های پيشگيري پليس، گفت: حضور پررنگ مأموران انتظامي و گشت‌های پليس در نقاط جرم خيز و پوشش امنيتي در محدوده بانک‌ها، اطراف مغازه‌های طلافروشی و مواردي از اين قبيل راه را بر وقوع ساير جرائم بسته و مجرمان جرئت تعدي و برهم زدن نظم عمومي را نخواهند داشت.

وي در هشداری از سوی پلیس اصفهان خطاب به مجرمان و افراد فرصت‌طلب كه در ذهن افكار پليدي را پرورش می‌دهند، گفت: این افراد هر چه زودتر خود را اصلاح كنند و مثل ساير شهروندان به زندگي روزمره خود بازگردند و مطمئن باشند كه اگر خلافي در شهر مرتكب شوند از چشمان پليس دور نخواهد بود و در کوتاه‌ترین زمان ممكن دستگير و تحويل قانون خواهند شد.

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان خاطرنشان كرد: حضور فعال پليس در تمام صحنه‌های اجتماعي، زمينه بروز بسياري از جرائم را از بين برده و آرامش و آسايش را براي همشهريان اصفهاني به ارمغان آورده است.

انتهای پیام/ پایگاه خبری پلیس/ ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99