صفحه اصلی » مقاومت » تشکیل کارگروه ایثارگران در شهرستان برخوار

منتخبین مردم دولت آباد خبر دادند؛

تشکیل کارگروه ایثارگران در شهرستان برخوار

اعضای منتخب مردم دولت آباد در شورای شهر خبر از تشکیل کار گروه مربوط به امور ایثارگران داده و ابراز امیدواری کردند با تشکیل این کارگروه و همکاری این افراد و مسئولان شهرستان گامی مهم برای رفع مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان برداشته شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ دوازدهمین جلسه مجمع فرزندان شاهد شهرستان برخوار شب گذشته در منزل شهید محمد شریفی در شهر دولت آباد برگزار شد و در این جلسه از منتخبین مردم شهر دولت آباد در شورای اسلامی شهر و رئیس و معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برخوار نیز دعوت به عمل آمده بود.

هر یک از اعضای منتخب شورای شهر دولت آباد در این جمع دوستانه در تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده این افراد صحبت هایی ایراد کردند و پس از شنیدن صحبت های تعدادی از اعضای مجمع فرزندان شاهد، منتخبین مردم متعهد شدند که با همکاری مجمع فرزندان شاهد شهرستان نهایت سعی و تلاش خود را به منظور حفظ و احیای ارزش های والای شهدا و تکریم خانواده معظم این افراد به کار بگیرند.
اعضای منتخب مردم دولت آباد در شورای شهر در پایان خبر  تشکیل کار گروه مربوط به امور ایثارگران را داده و ابراز امیدواری کردند با تشکیل این کارگروه و همکاری این افراد و مسئولان شهرستان گامی مهم برای رفع مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان برداشته شود.

انتهای پیام/ چشم برخوار

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × 4 =