صفحه اصلی » اجتماعی » 311 داوطلب کنکور سراسری در شهرستان چادگان رقابت خواهند کرد

مدیر آموزش و پرورش چادگان؛

311 داوطلب کنکور سراسری در شهرستان چادگان رقابت خواهند کرد

بیاتی از 311 نفر داوطلب، برای شرکت در آزمون سراسری در شهرستان چادگان خبر داد و افزود: در کنکور سراسری سال جاری، 64 درصد داوطلب خانم و  36 درصد داوطلب آقا در آزمون سراسری این شهرستان شرکت خواهند کرد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۱ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر آموزش و پرورش چادگان، در گفتگویی، با تاکید بر لزوم بسترسازی های مناسب و لازم برای برگزاری هر چه بهتر و مناسب تر کنکور سراسری در فضایی همراه با آرامش و به دور از استرس برای شرکت کنندگان گفت: طبق اعلام سازمان سنجش، آزمون سراسری کنکور سال جاری در روزهای پنج شنبه و جمعه برابر با 15 و 16 تیرماه جاری در در محل ورزشگاه پیامبر اعظم(ص) چادگان، برگزار می شود.

احمد بیاتی تصریح کرد: داوطلبان رشته علوم ریاضی و علوم انسانی صبح روز پنج شنبه و همچنین داوطلبان گروه رشته هنر بعدازظهر همان روز، 15 تیرماه سال جاری در سالن ورزشگاه پیامبر اعظم(ص) چادگان آزمون می دهند.

وی افزود: 162 داوطلب رشته علوم تجربی نیز صبح روز جمعه و 28 داوطلب گروه زبان خارجه بعداز ظهر روز جمعه 16 تیرماه جاری در آزمون کنکور سراسری شرکت می کنند.

بیاتی اظهار کرد: در کنکور سال جاری، 311 نفر در شهرستان چادگان به رقابت می پردازند، که آمار داوطلبان امسال نسبت به سال گذشته 20 کاهش داشته است.

وی خاطر نشان کرد: بیشترین تعداد داوطلبان شرکت در کنکور سراسری مربوط به رشته علوم تجربی با 162 نفر داوطلب است که حدود 52 درصد آمار شرکت کنندگان را به خود اختصاص داده است.

بیاتی همچنین ادامه داد: کمترین تعداد داوطلبان شرکت در کنکور سراسری مربوط به گروه زبان خارجه با 28 نفر داوطلب که حدود 9 درصد آمار شرکت کنندگان آزمون سراسری شهرستان چادگان است.

مدیر آموزش و پرورش چادگان یاد آور شد: 64 درصد از داوطلبان کنکور سراسری این شهرستان را خانم ها و  36 درصد را آقایان تشکیل می دهند.

انتهای پیام/چادگان نا/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 − 13 =