صفحه اصلی » سیاسی » رسیدگی نامناسب به تخلف‌های انتخاباتی توسط مجریان

رئیس شورای اسلامی شهرستان اصفهان مطرح کرد؛

رسیدگی نامناسب به تخلف‌های انتخاباتی توسط مجریان

زادهوش با اظهار تأسف گفت: هنوز اقدام مشخص و شایسته‌ای در زمینه رسیدگی مجدد به شمارش آراء انتخابات شوراها در سال جاری نشده است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۳ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۷

به گزارش خبرنگار صاحب‌نیوز، رئیس شورای اسلامی شهرستان اصفهان در 184 اُمین صحن علنی شورای شهر اصفهان با اشاره به تذکر خود که از سوی اعضای شورای شهرستان مبنی بر رسیدگی مجدد به شمارش آراء انتخابات شوراها در سال جاری در چند هفته گذشته مطرح کرده بود، تصریح کرد: متأسفانه هنوز اقدام مشخص و شایسته‌ای در زمینه رسیدگی به این مسئله صورت نگرفته است.

عدنان زادهوش با تأکید بر اینکه در خصوص بازشماری آراء باید بررسی دقیق‌تری صورت بگیرد، گفت: شاهد بودیم که تنها در شهری که آن‌هم به‌صورت محدود در آن بازشماری انجام گرفت، تغییرات آرا و نتایج رخ داد.

وی با اشاره به لزوم رسیدگی به تقاضای به‌حق رسیدگی به تخلفات، اظهار کرد: ترس از اینکه در سال 88 شخصی دروغ‌گو ادعای تقلب در انتخابات را مطرح کرد و کشور را دچار بحران و حاشیه کرد دلیلی بر عدم پیگیری و توجه به تخلفات نمی‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان اصفهان عدم شفافیت را زمینه‌ساز سوءاستفاده عنوان کرد و گفت: رسانه‌ها و مطبوعات محلی هم سکوت اختیار کردند و حق نیروهای انقلابی و مؤمن در روستاها و شهرهای این شهرستان نادیده گرفته‌شده است.

زادهوش اظهار کرد: به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان و عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گلایه اعضای شورای اسلامی شهرستان و جمعی از اعضای شورای شهر اصفهان را از مجریان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان اصفهان که مسئول رسیدگی به این انتخابات بودند را اعلام می‌کنم.

به گزارش صاحب‌نیوز، عدنان زادهوش رئیس شورای اسلامی شهرستان اصفهان 27 خردادماه از گلایه اعضای این شورا از نحوه، اجرا و نتیجه انتخابات در شهرها و روستاهای اصفهان خبر داده بود.

 

انتهای پیام/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!