3-135 copy copy
۰۹:۲۵ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲۳

دیدگاه؛

مردم آگاه و مسئولان ناآگاه!

چرا کسانی که خود باید پرچم‌دار حمایت از حجاب و صیانت خانواده باشند؛ در غفلت و ناآگاهی به سر می‌برند؟

صاحب نیوز-زهراسادات امیری/ روز چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ هم‌زمان با سراسر کشور در شهرستان مبارکه، همایش بزرگ روز «عفاف و حجاب» برگزار شد.

مردم از قشرهای مختلف، در این گردهمایی و راهپیمایی که از خیابان امام خمینی (ره) به سمت باغ بانوان مبارکه برگزار شد؛ حضور داشتند و با سردادن شعارهایی چون «هرکسی باحجابه، عاشق انقلابه/ اختلاط زن و مرد زمینه فساد است/ سلامت جامعه حق جوانان ما توجه مسئولان، ضامن اجرای آن» و شعارهایی دیگر از این قبیل، هم علاقه خود را به حفظ حجاب نشان دادند و هم تلنگری به مسئولینی زدند که خوابند یا خود را به خواب غفلت و ناآگاهی زده‌اند.

در این تجمع عظیم که مردم، همه حضور داشتند و حتی از شهرهای دیگر شهرستان به شهر مبارکه آمده بودند؛ جای امام‌جمعه شهرستان، فرماندار، نماینده مجلس و جمعی دیگر از مسئولان خالی بود.

حال این سؤال مطرح می‌شود که آیا مسئله عفاف و حجاب و روز به این مهمی برای این افراد آن‌قدر بی‌ارزش بود که زحمت حضور را به خود ندادند تا لااقل مایه دلگرمی برای خواهران و جوانان حاضر در جلسه و حامیان حجاب باشند؟ آیا حجاب برای قشر خاصی است که آنان خود را از آن زمره جدا دانستند و اهمیت موضوع را درک نکردند؟

چرا کسانی که خود باید پرچم‌دار حمایت از حجاب و صیانت خانواده باشند؛ در غفلت و ناآگاهی به سر می‌برند و لااقل برای عمل به وصیت شهدا و پاسداری از خون ایشان، ارزش قائل نشدند و از این نکته غافل هستند که اگر امروز در جایگاه اجتماعی بالایی قرار دارند یا بر منصبی تکیه زده‌اند به پاسداشت خون‌های شهدای عزیز از ابتدای انقلاب تاکنون است.

انتهای پیام/ مبارکه نا/ ی