صفحه اصلی » اجتماعی » شهرستان چادگان کمترین آمار طلاق را در استان دارد

فرماندار چادگان:

شهرستان چادگان کمترین آمار طلاق را در استان دارد

فرماندار چادگان در حاشیه افتتاح اولین مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده شهرستان چادگان گفت: چادگان در زمینه طلاق، کمترین آمار را در سطح استان اصفهان دارد و خوشبختانه فاقد دفترخانه طلاق است.

تاریخ انتشار: ۲۰:۴۰ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید زمانی، رئیس اداره بهزیستی چادگان، عصر امروز در حاشیه افتتاح یک مرکز مشاوره ایمان گفت: اداره بهزیستی چادگان در یک سال گذشته اقدامات پیشگیرانه در جهت کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان داشته است و در راستای برنامه پنجم توسعه، شهری با سلامت اجتماعی شاخص را خواهیم داشت.

مجتبی ناجی معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان هم در این مراسم اظهار کرد: این مرکز، دومین مرکز مشاوره و اولین مرکز تخصصی مشاوره خانواده در شهرستان چادگان است و امید است که با افتتاح این مرکز، خانواده ها از گزند آسیب های اجتماعی به دور باشند.

فرماندار چادگان هم در این افتتاحیه گفت: شهرستان چادگان، در زمینه طلاق کمترین آمار را در سطح استان اصفهان دارد و خوشبختانه فاقد دفترخانه طلاق است.

مهدی اسدپور تصریح کرد: با عنایتی که سازمان بهزیستی دارد، افتتاح چنین مراکزی که در زمینه خانواده درمانی به صورت تخصصی فعالیت خواهند داشت، خانواده های چادگانی در برابر آسیب های اجتماعی در امان باشند.

انتهای پیام/چادگان نا

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد