صفحه اصلی » سیاسی » آتش به اختیار به معنای مطالبه گری است

امام جمعه گلپایگان:

آتش به اختیار به معنای مطالبه گری است

حجت الاسلام علاالدینی با اشاره به لزوم پرهیز از دو قطبی سازی در فضای جامعه از صحبت برخی مسئولان، عنوان کرد: ما تنها نباید ادبیات ۲۴ میلیونی داشته باشیم و خط کشی بین ۱۶ میلیون و ۲۴ میلیون کاری درست نیست‌.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۴ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد علاالدینی در نماز جمعه امروز که در مصلی برگزار شد، اظهار کرد: ما هیچ گاه به دنبال تخریب نبوده و نخواهیم بود و اگر این نظام جایی به پیروزی رسد افتخار آن برای همه ما خواهد بود.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به لزوم پرهیز از دو قطبی سازی در فضای جامعه از صحبت برخی مسئولان، عنوان کرد: ما تنها نباید ادبیات ۲۴ میلیونی داشته باشیم و خط کشی بین ۱۶ میلیون و ۲۴ میلیون کاری درست نیست‌.

خطیب جمعه شهرستان با اشاره به حکومت مهدوی و فضای آن تصریح کرد:  کمک به محرومین و دلجویی از آن ها و همچنین سخت گیری نسبت به مسئولان از ویژگی های حکومت مهدوی است.

حجت الاسلام والمسلمین علاالدینی با اشاره به اینکه در تولید جهاد،در مصرف زهد و در توزیع عدالت باید باشد افزود: ما در توزیع آب گلپایگان به دنبال عدالت هستیم یاداور شد: سرکشی که در برخی روستاهای گلپایگان قدیم داشتیم تاسف اور است.

وی در ادامه از حضور باشکوه مردم در مراسم اخیر استقبال از شهدا و تشییع شهدا تجلیل کرد و بیان کرد: متاسفانه با وجود حضور پررنگ مردم در مراسم های اخیر این هفته در رسانه ها انعکاس زیادی پیدا نکرد.

امام جمعه این خطه در ادامه با اشاره به وزیدن دوباره نسیم حج پس از یک سال تحریم معنوی تصریح کرد: حضور مردم در حج لازم است و نباید حج هراسی کرد.

وی افزود: کسانی که به دنبال حج هراسی هستند باید بدانند در صورت حضور نداشتن مسلمانان در این فضا فرصت برای تبلیغات منفی صهیونیسم باز خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین علاالدینی در پایان با اشاره به نزدیک شدن سالروز شهادت آیت الله صدوق گلپایگانی اظهار کرد: این شخصیت اولین شهید روحانی انقلاب اسلامی و از حامیان و مبلغان امام ره بوده است.

انتهای پیام/ دیار عالمان/پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد