صفحه اصلی » اجتماعی » بیمه با تغییر فرهنگ جامعه به یک اولویت تبدیل شده است

رئیس سازمان تامین اجتماعی گلپایگان؛

بیمه با تغییر فرهنگ جامعه به یک اولویت تبدیل شده است

یاوری عنوان کرد: منابع اصلی سازمان تامین اجتماعی از وصول حق بیمه بوده و خدمات ارائه شده به بیمه شدگان تنها با وصول حق بیمه تامین می شود.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۵ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس سازمان تامین اجتماعی شهرستان گلپایگان عنوان کرد: مردم با تغییر فرهنگ جامعه در حال حاضر بیمه را در اولویت های خود قرار داده و یک کارمند و یا کارگر در هنگام استخدام قبل از اطلاع از میزان دستمزد از وضعیت بیمه خود پرس و جو می کند.

مجتبی یاوری در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان وصول مطالبات حق بیمه را جزء مطالبات دسته اول دانست و گفت: دولت، کارفرما و بیمه شده با هم گره خورده و مثلثی را ایجاد کرده اند که هر جا اخلالی ایجاد شود همه سیستم با مشکل مواجه می شود.

وی اضافه کرد: منابع اصلی سازمان تامین اجتماعی از وصول حق بیمه بوده و خدمات ارائه شده به بیمه شدگان تنها با وصول حق بیمه تامین می شود.

رئیس سازمان تامین اجتماعی شهرستان تصریح کرد: پرداخت ها و تعهدات این سازمان در بخش بیمه ای، تعهدهای کوتاه مدت و تعهدات بلند مدت را شامل می شود.

یاوری خدماتی همچون پرداخت مقرری بیکاری، کمک هزینه ازدواج، ایام بارداری، پروتز و هزینه سفر را از جمله خدمات کوتاه مدت معرفی کرد و گفت: این خدمات مستمر نبوده و در مقاطعی که فرد دچار بیماری و یا حادثه ای شود، او را حمایت می کند.

وی خدمات بازنشستگی، از کار افتادگی و پرداخت مستمری به بازماندگان فوت شده را خدمات بلند مدت سازمان تامین اجتماعی خواند و عنوان کرد: خدمات ارائه شده توسط این سازمان روز به روز در حال فزونی بوده و گرایش مردم نیز به بیمه در حال افزایش است.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ گ.ف

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد