صاحب نیوز

IMG_20170723_232739

در بیست و دومین دوره رقابت های کشوری کاراته؛

کاراته کاران گلپایگانی برای استان اصفهان افتخار آفرینی کردند

باشگاه شهید صافی گلپایگان به عنوان تنها نماینده استان اصفهان در رقابت های کشوری در کرمانشاه، با 11 شرکت کننده و در دو رشته کاتا و کومیته، در مجموع موفق به کسب سه نشان طلا، دو نشان نقره و هشت نشان برنز شد.

کدخبر: 718344
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ @ ۰۹:۳۶


به گزارش صاحب نیوز؛ بیست و دومین دوره رقابت های کشوری کاراته سبک شوتوکان جهانی در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان با حضور 380 ورزشکار از 21 استان کشور طی دو روز به میزبانی شهرستان صحنه در استان کرمانشاه برگزار شد و باشگاه شهید صافی گلپایگان به عنوان تنها نماینده استان اصفهان موفق به افتخار آفرینی برای این شهرستان و استان اصفهان شد.

باشگاه شهید صافی گلپایگان با 11 شرکت کننده و در دو رشته کاتا و کومیته و با مربیگری نادر جنت در مجموع موفق به کسب سه نشان طلا، دو نشان نقره و هشت نشان برنز شد.

مهرداد محمد زاده و محمد یاوری در کاتای انفرادی به ترتیب صاحب مقام اول و دوم و سجاد زمانی، امیر علی زینلی، معین محمد شریفی و محمد رفیعی در این رشته مقام سوم را به دست آوردند؛ سجاد زمانی، محمد یاوری و علیرضا زینلی نیز در کاتای تیمی صاحب مقام سوم شدند.

همچنین علیرضا زینلی و امیرعلی زینلی در کومیته مقام اول و آرمین بخشی در این رشته مقام دوم را به دست آوردند؛ نیما مرادی، معین محمد شریفی و محمد رفیعی نیز صاحب مقام سوم کومیته شدند.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ خ.ک