صفحه اصلی » سیاسی » یکصدایی همه گروه های سیاسی برای اقدام متقابل/ تحریم های جدید آمریکا نقض یکجانبه برجام است

نماینده مجلس تاکید کرد؛

یکصدایی همه گروه های سیاسی برای اقدام متقابل/ تحریم های جدید آمریکا نقض یکجانبه برجام است

نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس، بر یکصدایی همه گروه های سیاسی و فراکسیون های مجلس علیه اقدام اخیر آمریکا در تصویب تحریم های جدید و نقض برجام تاکید کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۴

علی بختیار در مصاحبه با خبرنگار صاحب نیوز، پیرامون تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، معروف به مادر تحریم ها، اظهار کرد: مجلس طرح سه فوریتی با رای 90 درصدی نمایندگان در مقابله با تحریم های سنای آمریکا تصویب کرد و به محض بازگشایی مجلس و پس از تحلیف رئیس جمهور، جزئیات و کلیات این طرح را بررسی خواهیم کرد.

نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در خانه ملت، با بیان اینکه این طرح یک طرح جامع در مقابله با اقدام های آمریکا است، گفـت: همه گروه های سیاسی و فراکسیون ها، نسبت به مقابله جدی با اقدام هایی که طرف مقابل و به خصوص آمریکا به صورت یک جانبه برای نقض برجام، انجام می دهند، یکصدا هستند.

وی در پاسخ به خبرنگار ما در رابطه با اقدام بازدارنده در رابطه با این تحریم های جدید و نقض برجام، گفت: طرحی که مجلس تصویب کرده، طرح مناسبی برای مقابله با اقدام های آمریکا است.

بختیار خاطر نشان کرد: این طرح هم افراد آمریکایی، هم نهادهای مرتبط با آن ها و هم بخش های نظامی و اقتصادی این کشور را در نظر گرفته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم، ادامه داد: نمایندگان مجلس در رابطه با این طرح هفته آینده تصمیم خواهند گرفت.

انتهای پیام/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد