صفحه اصلی » مذهبی » برگزاری دوره آموزش مهارت های دهگانه برای بانوان گلپایگانی

مدیر حوزه علمیه خواهران گلپایگان خبرداد؛

برگزاری دوره آموزش مهارت های دهگانه برای بانوان گلپایگانی

رئیس حوزه علمیه خواهران گلپایگان از برگزاری کارگاه های مهارتهای ده گانه با رویکرد اسلامی برای عموم خواهران شهرستان در این حوزه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۳۰ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ منصوره شکروی در گفت و گو با خبرنگار ما از برگزاری کارگاه های مهارتهای ده گانه با رویکرد اسلامی برای عموم خواهران شهرستان در این حوزه خبر داد و اظهار کرد: کارگاه های این مهارت های دهگانه تحت عناوین خودآگاهی، ابراز وجود، حل مسئله، ارتباط بین فردی، ارتباط اجتماعی، تفکر سالم، تفکر خلاق، تفکر نقاد، مدیریت زمان، مدیریت هیجان با رویکرد اسلامی با هدف رسیدن به جامعه ای سالم در حال برگزاری است.

وی افزود: این دوره باحضور سرکار خانم هاشمی از تاریخ 7 مرداد به مدت 15 روز به جز روزهای جمعه در غالب 15 کارگاه چهار ساعته همزمان با دهه کرامت از ساعت 8 صبح لغایت 12 در حوزه علمیه حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها برگزار می شود.

رئیس حوزه علمیه خواهران گلپایگان تصریح کرد: این دوره شصت ساعته علاوه بر تغییر در بینش و نگرش افراد و تسلط فرد بر خود می تواند آثار مطلوبی بر روی اطرافیان نیز داشته باشد.

شکروی در پایان با اشاره به دوره های روان شناسی برگزار شده با رویکرد اسلامی یاداور شد: ماه رمضان امسال نیز دوره ای یک ماهه در غالب چهار گروه با عنوان مهارت های زندگی با حضور بیش از 200 بانو از شهرستان برگزارشد.

انتهای پیام/ دیار عالمان/گ.ف

 

پاسخی بگذارید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد