صفحه اصلی » سیاسی » دستگیری ۱۱نفر از اعضای عرفان حلقه در اصفهان

با تلاش شبانه‌روزی و اشراف کامل اطلاعات سپاه اصفهان صورت گرفت؛

دستگیری ۱۱نفر از اعضای عرفان حلقه در اصفهان

در ادامه برخورد قاطع سربازان امام زمان (عج) با عرفان کذایی حلقه و سرشبکه های این جریان منحرف در سطح استان، یکی از لیدرهای اصلی عرفان حلقه به همراه 11 نفر از اعضای این گروه در کلان شهر اصفهان دستگیر شد.

تاریخ انتشار: ۲۳:۰۲ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ اطلاعات سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان یکی از لیدرهای اصلی عرفان کاذب حلقه به همراه 11 نفر از اعضای این گروه در کلان‌شهر اصفهان داد.

این اطلاعیه به شرح زیر است:

در ادامه برخورد قاطع اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عرفان‌های دروغین و جریان‌های منحرف در سطح استان اصفهان، یکی از لیدرهای اصلی عرفان کاذب حلقه به همراه 11 نفر از اعضای این گروه را در کلان‌شهر اصفهان دستگیر کرد.
سربازان گمنام امام زمان (عج) با چشمان تیزبین خود برگزاری کلاس‌های این جریان منحط در اصفهان را رصد و طی هماهنگی با مقام قضایی یکی دیگر از گروه‌های عرفان حلقه را متلاشی کرد.
در این عملیات که امروز انجام گرفت به همراه دستگیرشدگان این عرفان نوظهور، اسناد انبوه و حائز اهمیتی از افراد این فرقه ضاله در استان اصفهان کشف و ضبط شد.
«عرفان حلقه» که بانام «شعور کیهانی» نیز شناخته می‌شود با ادعاهای واهی همچون فرادرمانی، درمان بیماری‌ها، شفابخشی، جاذبه درمان و تشعشع دفاعی عده‌ای از جامعه را به‌سوی خود جذب و سبب انحراف عقیدتی آن‌ها می‌شوند.
متأسفانه بر اساس تلقینات بیان‌شده از سوی فرقه منحرف و ضاله عرفان حلقه باعث افزایش آسیب‏‌های روحی – روانی، سست شدن اعتقادات دینی و فروپاشی برخی از خانواده آسیب دیدگان می‌شود.

اطلاعات سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان از مردم فهیم خواست تا ضمن بالا بردن هوشیاری خود در برابر فعالان عرفان‌های نوظهور، هرگونه کلاس‌، تجمع و فعالیت‌های این‌گونه فرقه های منحرف را از طریق شماره 114 گزارش دهند.

انتهای پیام/ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!