صفحه اصلی » سیاسی » مراسم تنفیذ ریاست جمهوری نشانگر وحدت مسئولان است

امام جمعه گلپایگان:

مراسم تنفیذ ریاست جمهوری نشانگر وحدت مسئولان است

امام جمعه گلپایگان گفت: مراسم تنفیذ ریاست جمهوری یک مراسم تشریفاتی نیست، بلکه یک مراسم شرعی است که نشانگر وحدت مسئولان است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۲ - جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد علاءالدینی در نماز جمعه امروز که در مصلی گلپایگان برگزار شد اظهار کرد؛ مراسم تنفیذ یک مراسم ظاهری و تشریفاتی نیست بلکه مراسمی قانونی است که در نظام اسلامی با حاکمیت ولایت فقیه که به نیابت از خدا و پیامبر و ائمه است، صورت می گیرد.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه این مراسم نشان دهنده وحدت مسئولان است افزود: این مراسم به عنوان جو بسیار صمیمی و پادزهر در مقابل  دشمن برای القاء تفرقه و دو حاکمیتی در ایران است.

وی در ادامه با اشاره اینکه این مراسم ظرفیتی عظیم برای بیان مطالبات است خاطرنشان کرد: اهتمام در حل مشکلات مردم به خصوص در بخش اقتصادی و تعامل گسترده با دنیا و همچنین ایستادگی با صلابت در مقابل دشمن از اولویت های مطالبات رهبری بود.

امام جمعه این خطه با یاداوری اینکه تحمل انتقاد و منتقد یکی دیگر از توصیه های رهبری به ریاست جمهور بود عنوان کرد: قدر نیروهای انقلابی را باید دانست چرا که در زمان مشکلات همین انقلابیون و جوانان هستند که در میدان باقی می مانند.

حجت الاسلام علاءالدینی با بیان اینکه حفظ اتحاد ملت به عنوان سرمایه کشور است خاطرنشان کرد: کسی حق ندارد این اتحاد را بهم بریزد.

وی با اشاره به سخن رهبر انقلاب مبنا بر اینکه بگذارید مردم با سلایق مختلف زندگی آرامی را داشته باشند افزود؛ انتقاد باید در فضای آرام و ارائه راهکار باشد.

امام جمعه گلپایگان در پایان خاطرنشان کرد: دشمن همواره به دنبال دشمنی است و تمام توان خود را برای نابود کردن ما گذاشته است.

انتهای پیام/ دیار عالمان/پ

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد