صفحه اصلی » سیاسی » فعالیت دوره جدید شوراهای اصفهان در انتظار ابلاغ وزارت کشور است

فرماندار اصفهان به صاحب نیوز پاسخ داد؛

فعالیت دوره جدید شوراهای اصفهان در انتظار ابلاغ وزارت کشور است

فرماندار اصفهان در رابطه با زمان دقیق شروع به کار شوراهای اسلامی جدید، اظهار کرد: هر موقع وزارت کشور و استانداری اصفهان، زمان آغاز به کار دوره جدید شورا را به فرمانداری ابلاغ کردند ما آمادگی داریم بلافاصله نسبت به تشکیل جلسه با شوراهای اسلامی، اقدام و روال مشخص قانونی را انجام دهیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۶

به گزارش خبرنگار صاحب‌نیوز، احمد رضوانی نائینی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم، اظهار کرد: دولت آینده با توجه به مسائل و مشکلاتی که وجود دارد و توقع و انتظارات مردم و قول‌های ریاست جمهوری در مسیر خدمت مردم گام بردارند.

فرماندار اصفهان بابیان اینکه شرایط امروزه شرایط حساسی است، گفت: نظام با وجود مشکلاتی که دشمنان ایجاد و موانعی را ایجاد می‌کنند با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت موفقیت‌های خوبی را به دست آورده است.

وی زمینه‌های اقتصادی، نظامی، فنی و تکنولوژی را ازجمله موفقیت‌های نظام بیان کرد و افزود: در منطقه‌ای زندگی می‌کنیم که در کشورهای همسایه جنگ‌ها و توطئه‌های زیادی وجود دارد ولی جمهوری اسلامی در امنیت کامل است.

رضوانی با اشاره به برخی از توقع و انتظارات که از خبرنگاران دارد، اظهار کرد: خبرنگاران نقطه وصل بین مردم و مسئولان هستند تا موانع و مشکلات در سطح جامعه مورد پیگیری قرار دهند، مسئولان نیز درصدد برطرف کردن این معضلات و مشکلات هستند.

فرماندار اصفهان، غربالگری مطبوعات و رسانه‌ها، واگذاری امور مطبوعات به خانه مطبوعات و افزایش حمایت‌های جدی دولت از خبرنگاران را اشاره کرد، گفت: 48 درصد انتخابات به عهده فرمانداری اصفهان و مابقی به عهده دیگر فرمانداری‌های استان بود.

وی بابیان اینکه در شهرستان اصفهان نزدیک به یک هزار شعبه اخذ رأی و سه هزار صندوق اخذ رأی در انتخابات 29 اردیبهشت به‌کارگیری شده بود، اظهار کرد: انتخاباتی باشکوه با حداقل مسائل و مشکلات برگزار شد.

رضوانی انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان را برای فرمانداری اصفهان بسیار سنگین و وقت‌گیر بود، اظهار کرد: 800 نفر برای کرسی‌های شورای اسلامی شهر اصفهان کاندید شده بودند.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: همواره شاهد فعالیت‌های زیاد خبرنگاران در پوشش اخبار، انتقال مسائل، مشکلات و مسئولان بوده‌ایم.

وی با تصریح اینکه از مردم نباید استفاده ابزاری کنیم و باید همیشه توجه به آن‌ها داشته باشیم، گفت: حضور گسترده مردم در دوران های انقلاب اسلامی، دفاع مقدس،‌ ایام‌الله‌های مختلف و انتخابات جای تقدیر و تشکر مضاعف دارد.

فرماندار اصفهان در پاسخ به سوال خبرنگار صاحب نیوز در رابطه با زمان دقیق شروع به کار شوراهای اسلامی جدید، اظهار کرد: هر موقع وزارت کشور و استانداری زمان آغاز به کار دوره جدید شورا را به فرمانداری ابلاغ کردند ما آمادگی داریم بلافاصله نسبت به تشکیل جلسه با شوراهای اسلامی شهرها اقدام  و روال مشخص قانونی را انجام دهیم.

انتهای پیام/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!