صفحه اصلی » ورزشی » فعالیت 46 هیئت ورزشی در لنجان/بانک اطلاعاتی هیئت های ورزشی لنجان تدوین می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان لنجان خبرداد؛

فعالیت 46 هیئت ورزشی در لنجان/بانک اطلاعاتی هیئت های ورزشی لنجان تدوین می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان لنجان از تدوین بانک اطلاعاتی برای هیئت های ورزشی شهرستان لنجان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

تاریخ انتشار: ۰۷:۵۲ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ مرتضی سلیمی با اشاره به نحوه عملکرد هیئت های ورزشی در این شهرستان اظهار کرد: بیش از 46 هیئت ورزشی فعال در سطح شهرستان لنجان وجود دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان لنجان بابیان اینکه بالغ‌بر 29 سالن سرپوشیده و چمن در اختیار ورزشکاران شهرستان لنجان قرار دارد تصریح کرد: بیست هزار نفر از ورزشکاران ما دارای بیمه ورزشی هستند و اغلب این افراد در رشته‌های مختلف ورزشی دارای مقام‌های جهانی و کشوری هستند.

وی از تدوین بانک اطلاعاتی برای هیئت های ورزشی شهرستان لنجان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: شهرستان لنجان از ظرفیت بسیار بالایی در عرصه‌های مختلف ورزشی برخوردار است که نمونه بارز آن میزبانی بسیاری از مسابقات کشوری در لنجان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان با اشاره به کسب سه مدال طلای ورزشکاران لنجان در مسابقات جهانی تکواندو متذکر شد: تیم تکواندوی ما که چندی پیش برای مسابقات به کشور کره اعزام‌شده بودند، موفق شدند سه مدال ارزشمند برای تیم کشورمان کسب کنند.

سلیمی با تأکید بر رشد همه‌جانبه داوران رشته‌های ورزشی در شهرستان لنجان تصریح کرد: برخی از داوران شهرستان لنجان در مسابقات آسیایی هم قضاوت می‌کنند که این موضوع به‌خودی‌خود سطح بالایی داوران منطقه را می‌رساند.

وی با اشاره به اقدامات مشترک اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان با بخش خصوصی تأکید کرد: فعالیت بیش از 70 باشگاه خصوصی در سطح شهرستان لنجان نشان‌دهنده تعامل خوب این اداره با مردم است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ارائه تسهیلات ورزشی به سالمندان را یک امر ضروری دانست و تأکید کرد: فعالیت‌های گسترده‌ای در خصوص ارائه تسهیلات ورزشی به سالمندان صورت گرفته است و در حال حاضر سه سالن در اختیار این عزیزان قرار دارد.

انتهای پیام/صدای لنجان/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

17 + نوزده =