صفحه اصلی » اجتماعی » پایان گروگان گیری 100 میلیون تومانی در شرق اصفهان

در 48 ساعت گذشته؛

پایان گروگان گیری 100 میلیون تومانی در شرق اصفهان

با تلاش نیروهای پاسگاه انتظامی دشتی در شرق اصفهان، یک نفر از اتباع افغانی که دو روز پیش از سوی آدم ربایان ربوده شده بود با دستگیری هر دو عضو باند شناسایی و به آغوش خانواده بازگشت.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ یک منبع آگاه در گفتگویی از انجام عملیات موفقیت آمیز آزادی گروگان ربوده شده توسط سارقان خبر داد و گفت: دو نفر گروگان گیر در مسیر براآن جنوبی به اصفهان در قالب مسافر کش اقدام به ربودن مردی از اتباغ افغانی کردند که با آگاهی ماموران، به سرعت دستگیر شدند.

وی ادامه داد: گروگان گیران طی تماسی با خانواده گروگان، از آنها تقاضای 100 میلیون تومان کردند تا در ساعتی معین گروگان را که مردی میان سال بود، آزاد کنند ولیکن با اقدام به هنگام ماموران پاسگاه، پایان خوشحال کننده برای خانواده فرد ربوده شده رقم خورد.

این منبع آگاه که خود اهل شرق اصفهان بود، اذعان کرد: گروگان گیران دو نفر 35 و 38 سال، از افراد سابقه دار و مجهز به سلاح سرد بودند که فقط به قصد ربایش انسان اقدام به مسافر کشی کردند.

وی با اشاره به اینکه گروگان گیران، فرد ربوده شده را با دست و پای بسته، در صندوق عقب خودروی زانتیا، مخفی کرده بودند، گفت: این اقدام پست سارقان به سرعت پیگیری و در یک عملیات ویژه، توسط پاسگاه انتظامی دشتی، گروگان گیران غافل گیر شدند و فرد ربوده شده، آزاد شد.

مردم باید در هر شرایطی از تردد در ماشین مشکوک، جلوگیری کرده و حتی الامکان با سواری مطمئن و تاکسی برای حمل و نقل بین شهری استفاده کنند.

دهستان دشتی از توابع بخش مرکزی شهرستان اصفهان و در فاصله 20 کیلومتری مرکز شهر اصفهان قرار دارد.

انتهای پیام/ اصفهان شرق/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد