صفحه اصلی » اجتماعی » خبرنگاران سهم مهمی در انتشار حقایق دارند/ تعامل با پلیس موجب آگاه سازی مردم و کاهش جرایم می شود

در مراسم های تجلیل از خبرنگاران تیران و کرون مطرح شد؛

خبرنگاران سهم مهمی در انتشار حقایق دارند/ تعامل با پلیس موجب آگاه سازی مردم و کاهش جرایم می شود

 مراسم تجلیل از خبرنگاران تیران و کرون همزمان با روز خبرنگار در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و فرمانداری تیران و کرون برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۹ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم تجلیل از خبرنگاران تیران و کرون صبح امروز در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و فرمانداری تیران و کرون برگزار شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ضمن تبریک این روز به خبرنگاران، اظهار کرد: انتشار اخبار و اطلاع رسانی دقیق ارتباطی سازنده را در بین اقشار مختلف جامعه برقرار می کند که این وظیفه حساس و دقیق بر عهده خبرنگاران است.

محمد حسین باباکلانی با اشاره به اهمیت تعامل خبرنگاران با نیروی انتظامی، گفت: اطلاع رسانی هشدارهای و پیام های انتظامی در آگاه سازی مردم و پیشگیری و کاهش جرایم تاثیر بسزایی خواهد داشت.

وی افزود: خبرنگاران با وجود فعالیت در پشت صحنه پل ارتباطی مفید و سازنده ای بین مردم و مسئولان هستند و پتانسیل های منطقه را به خوبی مخابره می کنند.

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خواستار همکاری بیشتر خبرنگاران جهت آگاه سازی مردم از پیام ها و هشدارهای انتظامی شد.

فرماندار تیران و کرون با اشاره به اهمیت کار خبرنگاران در سطح جامعه، اظهار کرد: رسانه ها و ابزار های اطلاع رسانی در دنیای امروزه گسترش بسیاری پیدا کرده و خبرنگاران با فعالیت دقیق خود سهم بسزایی در آگاه سازی مردم و انتشار حقایق دارند.

علی رحمانی با تقدیر از فعالیت خبرنگاران برای پوشش وقایع و پتانسیل های تیران و کرون، گفت: خبرنگاری شغلی سخت و وقت گیر است و فرد خبرنگار فقط از روی عشق و علاقه، شغل خود را دنبال می کند.

وی افزود: مردم جامعه برای بیان درد و دل خود و مسئولان برای اعلام خدمات انجام شده، به خبرنگاران مراجعه می کنند که این خود موجب ایجاد پویایی، نشاط و انگیزه در جامعه خواهد شد.

فرماندار تیران و کرون با بیان اینکه یک خبرنگار با در نظر گرفتن پتانسیل و توانمندی های منطقه خود هدفی جز پیشرفت و تعالی ندارد، خواستار همکاری و تعامل بیشتر مردم و مسئولان با این قشر از جامعه شد.

در این مراسم فرمانداری شهرستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری تیران، اداره ورزش و جوانان، هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان با اهدای هدایایی از خبرنگاران تجلیل کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد