7wscc3o
۱۳:۰۰ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۹

در رقابت با تیم های سراسر کشور:

تیم دانشگاه آزاد خوراسگان مقام اول دومین دوره «مسابقات ملی بتن» را کسب کرد

گروه دانشجویی بتن نقش جهان دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان) در دومین دوره مسابقات ملی بتن که در دانشگاه آزاد اسلامی الیگودرز برگزار شد، دو مقام اول در گرایش های بتن سبک و سنگین و دو مقام شایسته تقدیر کسب کرد.

به گزارش صاحب نیوز؛ اسماعیل درویشی در گفت وگویی با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات ملی بتن در دانشگاه آزاد اسلامی الیگودرز، اظهار کرد: این دوره از مسابقات با حضور 24 تیم دانشجویی از دانشگاه های آزاد سراسر کشور و تیم های دانش آموزی از مدارس این شهرستان برگزارخواهدشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی الیگودرز با اشاره به فراهم بودن زیرساخت های لازم و تایید مسابقات توسط موسسه استاندارد لرستان، تصریح کرد: مسابقات در دو رده سبک و سنگین برگزار شده و ویژگی های مورد نظر ما در این مسابقات وزن و مقاومت فشاری سازه های ساخته شده بود.

وی ادامه داد: تیم‌های اصفهان، الیگودرز و بروجرد مقام‌های برتر را کسب کردند.

گفتنی است گروه دانشجویی بتن نقش جهان دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان) دو مقام اول در گرایش های بتن سبک و سنگین و دو مقام شایسته تقدیر در دومین دوره مسابقات ملی تکنولوژی ساخت و تولید بتن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز را به دست آورده و افتخاری دیگر برای جامعه علمی و فنی استان کسب کردند.

انتهای پیام/ت.ت