صفحه اصلی » مقاومت » آتش دشمن برای رزمندگان ما بازی است/ در دفاع مقدس توان ساخت یک نارنجک دستی را هم نداشتیم

سردار رادان:

آتش دشمن برای رزمندگان ما بازی است/ در دفاع مقدس توان ساخت یک نارنجک دستی را هم نداشتیم

سردار رادان در کاشان گفت: در دوران دفاع مقدس توان ساخت یک نارنجک دستی را هم نداشتیم؛ اما امروز توان نظامی ایران به حدی رسیده که اگر اسرائیل غلطی بکند حیفا و تل آویو را با خاک یکسان می‌کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰ - جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا شامگاه پنجشنبه در مراسم سالگرد شهید زارع مجرد در مسجد فاطمیه کاشان ضمن اشاره به توان نظامی ایران بیان کرد: در دوران دفاع مقدس توان ساخت یک نارنجک دستی را نداشتیم و رزمندگان به دلیل عدم اطلاع از نحوه عملکرد آن دست خود را از دست می دادند؛ اما امروز توان نظامی ایران به حدی رسیده که اگر اسرائیل غلطی بکند حیفا و تل آویو را با خاک یکسان می‌کنیم.

احمدرضا رادان با بیان اینکه آتش دشمن برای رزمندگان دفاع مقدس نوعی بازی محسوب می‌شد، افزود: تمامی شهدای دفاع مقدس در مسیر ولایت‌پذیری جان خود را نثار کردند در حالی که ما در شروع جنگ، فاقد توانایی حداقلی برای تولید ادوات جنگی بودیم.

رادان ضمن اشاره به رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: کامل بودن انسان موجب می شود دشمن در مقابل او کمر به نشانه احترام خم کند و لذا صدام به هنگام دیدن عکس شهید حسین خرازی به او ادای احترام می‌کند.

وی آمادگی را در گرو بابصیرت بودن دانست و خاطرنشان کرد: بصیرت در گرو اطاعت از ولی فقیه است و لذا شهدا در صورتی که ولی فقیه دستور دفاع، جنگیدن و عمارگونه رفتار کردن را بدهد به همان صورت رفتار می‌کنند.

جانشین سابق فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه آرزوی دشمن ورود داعش به ایران است، تصریح کرد: مدافعان حرم فخر ایران و اسلام شدند به گونه ای که اگر به مردم عراق اجازه دهیم مجسمه مدافعان حرم را در میادین شهر خود نصب می کنند.

سردار رادان با بیان اینکه رزمندگان اسلام به شکلی خستگی ناپذیری اهل مبارزه و مقاومت هستند، ابراز کرد: شهدا هیچ گاه فراموش نمی شوند در حالی که اگر بستگان خود حتی نزدیک ترین آنان را از دست بدهیم تا مدت محدودی به یاد آنان هستیم؛ اما نباید از شهدا بت درست کنیم زیرا آنان همانند ما انسان ها هستند.

وی با بیان اینکه داعش از آن رزمنده ای می ترسد که ایرانی بوده و یا مورد حمایت ایرانیان است، اذعان کرد: اگر مدافعان حرم نبودند باید امروز با داعش در میدان آزادی مبارزه می‌کردیم و به عبارت دیگر دعوا بر سر ایران است.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا در پایان تصریح کرد: شهدا به یادواره نیاز ندارند و این ما هستیم که برای زدودن گرد و غبار از دل و جان یادواره برگزار می کنیم.

انتهای پیام/ کاشان اول/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست + پانزده =