صاحب نیوز

images (1)

مسئول هیئت سوارکاری بسیج گلپایگان خبرداد؛

اختصاص 180 هزار متر زمین به پیست سوارکاری بسیج گلپایگان

مسئول هیئت سوارکاری بسیج گلپایگان از اختصاص 180 هزار متر زمین برای احداث پیست سوارکاری گلپایگان از طرف ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خبر داد.

کدخبر: 730442
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ @ ۱۹:۴۶


به گزارش صاحب نیوز؛ میثم فتاح از اختصاص 180 هزار متر زمین برای احداث پیست سوارکاری از طرف سپاه شهرستان خبر داد.

مسئول هیئت سوارکاری ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان در گفت و گویی گفت: به کمک مالی ارگان ها و خیرین برای ساخت این پیست سوارکاری نیازمند هستیم.

وی با اشاره به اینکه این زمین از نظر ابعاد و شرایط یکی از بهترین زمین های سوارکاری در کشور خواهد بود تصریح کرد: با توجه به فراهم شدن فضای لازم اکنون نیاز به کمک سایر ارگان ها و گرفتن اعتبار توسط نماینده محترم است تا بتوانیم هر چه زودتر از این زمین بهره بردای کرد.

مسئول هیئت سوارکاری بسیج گلپایگان با اشاره به استقبال زیاد مردم شهرستان گلپایگان از این ورزش عنوان کرد: همایش روز سوارکاری با استقبال بیش از 5 هزار نفر بیننده در شهرستان همراه بود.

فتاحی سوارکاری را در شهرستان یکی از ورزش های پرطرفدار دانست و خاطرنشان کرد: انشالله بتوانیم زمینه فعالیت سوارکاران را در مکانی در خور شان شاهد باشیم.

وی در پایان مکان احداث پیست سوارکاری را ضلع شمالی اردوگاه قدس واقع در کمربندی گلپایگان و خوانسار بیان کرد و گفت: به زودی این زمین در اختیار هیات سوارکاری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ دیار عالمان/گ.ف