صفحه اصلی » اجتماعی » اردوی جهادی یک روزه آموزش و پرورش در دره بید تیران برگزار شد+ تصاویر

مدیر آموزش و پرورش تیران وکرون:

اردوی جهادی یک روزه آموزش و پرورش در دره بید تیران برگزار شد+ تصاویر

مرزبان مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون گفت: اردوی جهادی یک روزه آموزش و پرورش با همکاری بسیج فرهنگیان و معاونت پرورشی و با حضور 12 نفر در روستای دره بید تیران و کرون برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیر آموزش و پرورش تیران وکرون اظهار کرد: اردوی جهادی یک روزه آموزش و پرورش با همت بسیج فرهنگیان و معاونت پرورشی و همکاری شبکه بهداشت و درمان با حضور 12 نفر در روستای دره بید برگزار شد.

علیرضا مرزبان در بیان محورهای اجرا شده در این اردوی جهادی گفت: غربالگری سلامت دانش آموزان و اولیا، کلاسهای فرهنگی، هنری، ورزشی، مسابقات ورزشی ویژه دانش آموزان، فضاسازی محوطه مدرسه و ایجاد حیاط پویا از جمله فعالیت های انجام شده در این برنامه است.

وی افزود: جلسه توجیهی برای اولیای دانش آموزان با حضور مدیریت آموزش و پرورش برگزار و سوال ها و درخواست های مطرح شده پیرامون مسائل جاری مدرسه، به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون تصریح کرد: برگزاری اردوهای جهادی در تعطیلات تابستان موجب ایجاد پل ارتباطی با دانش آموز و حفظ روحیه حضور در مدرسه برای آنها می شود.

مرزبان ادامه داد: دانش آموزان با حضور در برنامه های جهادی، مدرسه را به عنوان پایگاهی فعال در حوزه های مختلف پرورشی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شناخته که در تمام ایام سال قابلیت استفاده از آن را دارند.

مدیر آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی ویژه دانش آموزان، خاطرنشان کرد: طرح هجرت بهترین فرصت برای استعداد یابی دانش آموزان است که با حضور در مدارس هدف به همراه مربی و سرپرست  کارهای عمرانی، فرهنگی و هنری را انجام می دهند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد