صفحه اصلی » استان » گلپایگان » 56 هزار نفر در شهرستان گلپایگان بیمه شده تأمین اجتماعی هستند

رئیس سازمان تامین اجتماعی گلپایگان:

56 هزار نفر در شهرستان گلپایگان بیمه شده تأمین اجتماعی هستند

رئیس سازمان تامین اجتماعی گلپایگان با بیان اینکه 56 هزار نفر در شهرستان گلپایگان بیمه شده تأمین اجتماعی هستند، اظهار کرد: سازمان تأمین اجتماعی شهرستان گلپایگان با توجه به بررسی های صورت گرفته بالاترین مراجعه کننده را نسبت به ادارات دیگر در شهرستان دارد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ مجتبی یاوری در گفت و گویی اظهار کرد: سازمان تأمین اجتماعی شهرستان گلپایگان با توجه به بررسی های صورت گرفته بالاترین مراجعه کننده را نسبت به ادارات دیگر در شهرستان دارد.

وی عنوان کرد: حدود 300 نفر روزانه برای صدور و یا تمدید دفترچه بیمه به واحد نام نویسی این سازمان مراجعه می کنند.

رئیس سازمان تأمین اجتماعی شهرستان گلپایگان با اشاره به وجود سه هزار و 840 پرونده مستمری بازنشستگی در شعبه گلپایگان بیان کرد: ماهیانه بیش از چهار میلیارد و 500 میلیون تومان مستمری به بازنشستگان این شهرستان پرداخت می شود.

یاوری اشاره ای نیز به تعداد بیمه شدگان اجباری شهرستان گلپایگان کرد و گفت: 12 هزار و 435 نفر در گلپایگان بیمه اجباری هستند که با تبعی آن ها این آمار به 31 هزار و 328 نفر می رسد.

وی اضافه کرد: 10 هزار و 869 نفر از این تعداد آقا و یک هزار و 566 نفر خانم هستند.

رئیس سازمان تأمین اجتماعی شهرستان گلپایگان تعداد بیمه شدگان مشاغل آزاد این شهرستان را نیز یک هزار و 754 نفر دانست و تشریح کرد: یک هزار و 67 نفر این افراد آقا و 687 نفر خانم هستند.

یاوری تصریح کرد: یک هزار و 27 نفر بیمه شده آقا و 10 نفر نیز بیمه شده خانم در بحث بیمه اختیاری و یک هزار و 666 نفر آقا در بحث بیمه رانندگان برون و درون شهری در این سازمان وجود دارند.

انتهای پیام/ دیار عالمان/گ.ف

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99