صفحه اصلی » سیاسی » آغاز فعالیت دوره پنجم شوراهای اسلامی اصفهان از ابتدای شهریور ماه

استاندار خبر داد؛

آغاز فعالیت دوره پنجم شوراهای اسلامی اصفهان از ابتدای شهریور ماه

استاندار اصفهان از آغاز فعالیت دوره پنجم شوراهای اسلامی از ابتدای شهریورماه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۰ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۴

به گزارش خبرنگار صاحب‌نیوز، رسول زرگرپور پیش از ظهر امروز در هنر سرای خورشید اظهار کرد: عمر دوره چهارم شورای اسلامی شهر تا چند روز آینده به پایان خواهد رسید و از ابتدای شهریورماه شورای اسلامی دوره پنجم کار خود را شروع خواهد کرد.

استاندار اصفهان بابیان اینکه شاهد فعالیت‌های اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر بوده‌ام، گفت: در دو سال گذشته اتفاق‌های خوبی در شهر اصفهان توسط مدیریت شهری (شورای اسلامی و شهردار) رخ داد.

وی با بیان اینکه مسائل توسعه شهری را به‌خوبی درک می‌کنیم، اظهار کرد: وظیفه خود می‌دانم از اعضای شورای دوره چهارم شهر، شهردار و معاونان وی تشکر می‌کنم و امیدوارم توشه‌ای برای آخرت آن‌ها باشد.

زرگرپور حمل‌ونقل شهری را یکی از موضوعات مهم بیان کرد و افزود: مطالبه‌های زیادی در خصوص این مسئله از مدیریت شهری داشته‌ام و گاهی هم با اخم پیگیر آن می‌شدم.

استاندار اصفهان مقوله زیست‌محیطی را یک مسئله ضروری عنوان و اظهار کرد: روحانی رییس‌جمهور، دولت دوازدهم را دولت زیست‌محیطی عنوان کرده است.

وی تأکید کرد: معتقد بودیم چالش اصلی، اول، دوم و سوم استان اصفهان مسائل زیست‌محیطی است، آب، خاک، هوا،‌ صدا و … و از روزهای اول روی این موضوع دقت نظر داشتیم.

زرگرپور رفع چالش‌های زیست‌محیطی را به‌عنوان اولین برنامه‌های خود برای حضور در استان اصفهان برای زمامداری استانداری در دولت یازدهم بیان کرد و ادامه داد: رسانه‌ها باید اقدام‌هایی که برای رفع چالش‌های زیست‌محیطی استان اصفهان انجام‌گرفته را منعکس کنند.

مدیر ارشد اجرایی استان اصفهان اظهار کرد: از ابتدای سال 96 تا 23 مردادماه، 135 روز هوای سالم و یک روز هوای ناسالم داشته‌ایم.

وی گفت: در تابستان امسال، بهار حمل و نقل در اصفهان شکل گرفته است.

انتهای پیام/ پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!