صفحه اصلی » مذهبی » راه اندازی انجمن یاوران وقف قرآن کریم در شهرستان فلاورجان

رئیس اداره اوقاف فلاورجان خبرداد؛

راه اندازی انجمن یاوران وقف قرآن کریم در شهرستان فلاورجان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: جهت ایجاد وقف های جدید برای برنامه های قرآنی انجمن یاوران وقف قرآن کریم در شهرستان فلاورجان راه اندازی شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۸ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ احمد آزادگی اظهار داشت: به منظور ایجاد یک عزم راسخ و همچنین استفاده از پتانسیل های موجود در سطح شهرستان فلاورجان و همچنین شناسایی و جذب خیران قرآنی برای ایجاد وقف های جدید با محوریت قرآن انجمن یاوران وقف قرآن کریم در شهرستان فلاورجان راه اندازی شد.

وی افزود: این انجمن با محوریت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد و اسلامی شهرستان و اداره تبلیغات اسلامی راه اندازی شد که مقرر شد به صورت مداوم تشکیل جلسه بدهد و جهت استفاده از ظرفیت دیگر دستگاه های اجرایی و همچنین افراد خیر این ادارات و افراد خیر شناسایی و در جلسات این انجمن دعوت شوند تا بتوانیم در راستای ایجاد وقف های جدید با محوریت قرآن کریم از این افراد برنامه ریزی و استفاده کنیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان خاطر نشان شد: از آنجایی که برای اجرای برنامه های قرآنی همواره مشکل مالی وجود داشته است، امیدواریم که با ایجاد این انجمن و کمک خیرین بتوانیم موقوفات جدیدی برای تامین مالی برنامه های قرآنی در سطح شهرستان ایجاد نماییم.

احمد آزادگی در ادامه به ایجاد یک تقویم قرآنی در شهرستان فلاورجان اشاره و تصریح کرد: برای شناسایی فعالان قرآنی و همچنین با هدف ایجاد هماهنگی و جلوگیری از موازی کاری در امر برگزاری برنامه های قرآنی و استفاده بهینه از پتانسیل های موجود در سطح شهرستان در این راستا طی نشستی با حضور ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان مقرر شد تا با محوریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یک تقویم ثابت سالانه برای برگزاری برنامه های قرآنی در سطح شهرستان تهیه و تدوین شود.

وی افزود: مقرر شد تا کلیه ادارات و دستگاه هایی که در طول سال اقدام به برگزاری برنامه های قرانی می کنند با ارائه برنامه های خود به این کارگروه جهت یکپارچه سازی برنامه های قرآنی با این کارگروه همکاری کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: این اقدام گام بزرگی است که برای برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های قرآنی و همچنین موجب ساماندهی و استفاده از پتانسیل های قرآنی در سطح شهرستان می شود.

انتهای پیام/د

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفده + 17 =