صفحه اصلی » مقاومت » آزادگان و ایثارگران رادمردان واقعی میدان جهاد و شهادت هستند

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گلپایگان:

آزادگان و ایثارگران رادمردان واقعی میدان جهاد و شهادت هستند

سرهنگ فروزاد فرمانده سپاه گلپایگان گفت: آزادگان بزرگمردان کارزار جهاد و شهادت هستند که صبورانه در روزهای سخت اسارت از قید نفس پلید رهایی یافتند و ذره ای از اعتقاداتشان کاسته نشد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گلپایگان گفت: آزادگان، جانبازان و ایثارگران رادمردان واقعی میدان جهاد و شهادت هستند.

سرهنگ دوم پاسدار محمود فروزاد، در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان گفت: مرداد ماه ۶۹ روزی فراموش نشدنی و سراسر افتخار، شکوه و عزت بود.

وی با اشاره به این روز و اینکه،  آزادگان سرافراز بعد از سالها تحمل رنج اسارت، به آغوش میهن عزیزمان بازگشتند یاداور شد: بزرگمردان کارزار جهاد و شهادت که صبورانه در روزهای سخت اسارت از قید نفس پلید رهایی یافته، نه تنها ذره ای از اعتقاداتشان کاسته نشد بلکه جهانیان رامبهوت رشادت، صلابت، آزادگی و استقامت خود کردند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گلپایگان تصریح کرد: اینها دلیرمردانی هستند که تمام هستی خود را در راه اعتلای انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام و انقلاب در طبق اخلاص نهادند و سرافرازانه به آغوش میهن اسلامیمان بازگشتند و امروز نیز به عنوان پیشتازان دفاع از حریم ولاِیت و عامل به فرمایش های رهبر معظم انقلاب( مدظله العالی) از هیچ کوششی برای اعتلای انقلاب و نظام فروگذار نیستند.
انتهای پیام/ دیار عالمان/ گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99