صفحه اصلی » سیاسی » کودتای 28 مرداد نتیجه اعتماد به آمریکا است

امام جمعه گلپایگان:

کودتای 28 مرداد نتیجه اعتماد به آمریکا است

امام جمعه شهرستان با یاداوری کودتای 28 مرداد و خدعه های همیشگی امریکا اظهار کرد: اگر انسان به امریکا اعتماد کند سیلی سختی خواهد خورد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳ - جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ امام جمعه گلپایگان با اشاره به لزوم درس گرفتن از کودتا 28 مرداد گفت: اگر حکومتی با مردم فاصله بگیرد و مردم آن حکومت را از خود ندادنند، نه با کودتا بلکه با آشوب خیابانی هم متلاشی می شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمد علاءالدینی ضمن یاداوری کودتای 28 مرداد و خدعه های همیشگی امریکا اظهار کرد: اگر انسان به امریکا اعتماد کند سیلی سختی خواهد خورد.

وی با یاداوری سرگذشت مصدق و اعتماد به امریکا تصریح کرد: مصدق حتی نامه ای با لحن خواهش برای دریافت وام به امریکا نوشت ولی بی نتیجه بود.

امام جمعه شهرستان با اشاره به حکومت اسلامی و جان فشانی شهدای گران قدر برای این نظام عنوان کرد: امروز مردم نه تنها حامی حکومت هستند بلکه به خاطر بقای نظام از جان و مال و نان خود می گذرند.

حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی با اشاره به شهید حججی ها و آزادگانی که در جمع ما هستند، تصریح کرد: ما خسته نمی شویم و اگر کسانی خسته شدند تعمیم به حزب الله و ملت ایران ندهند.

وی با یاداوری 28 مرداد 58، سالروز افتتاح مجلس خبرگان بررسی نهایی قانون اساسی جمهوری اسلامی است: ما امروز شاکر شخصیت های عظیم القدری هستیم که آن سال گرد هم جمع شدند و این قوانین را وضع کردند.

خطیب جمعه شهرستان با اشاره به 73 نفر و شخصیت های بزرگ حاضر تصویب کننده قانون تصریح کرد: اصول خیلی مهمی چون اصل ولایت فقیه در این مجلس وضع شد که تلاش های بسیاری برای کارشکنی توسط دولت موقت در آن شد ولی به خواست مردم این اصول تصویب شد.

انتهای پیام/دیار عالمان/پ

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد