صفحه اصلی » اجتماعی » تصادف دوخودروی سواری ۶ مصدوم برجای گذاشت

پیش از ظهر امروز در تیران:

تصادف دوخودروی سواری ۶ مصدوم برجای گذاشت

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از مصدوم شدن شش نفر بر اثر سانحه برخورد دو خودروی سواری سمند خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۳ - جمعه ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

به گزارش صاحب نیوز، عباس عابدی از برخورد دو خودروی سواری سمند در شهرستان تیران خبر داد.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با بیان اینکه در ساعت ۱۰:۲۲ صبح امروز ۲۷ مردادماه تصادف دو خودروی سواری به سامانه ۱۱۵ اورژانس اطلاع داده شد، گفت: بلافاصله دو واحد امدادی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد : این سانحه تصادف در سه راهی سد شهرستان تیران رخ داد که بر اثر آن شش نفر مصدوم شدند.

عابدی سه زن، دو مرد و یک کودک را مصدومان این حادثه عنوان و خاطرنشان کرد: مصدومان این حادثه پس از دریافت اقدامات درمانی توسط تکنسین های اورژانس برای ادامه روند درمان به بیمارستان بهنیا تیران انتقال داده شدند.

جمعیت شهرستان تیران و کرون بالغ بر 70 هزار نفر است که اورژانس 115 این شهرستان با دو پایگاه، یک اتاق فرمان و 14 نفر پرسنل به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به شهروندان است.

فوریت‌های پزشکی شهرستان تیران و کرون در سال ۹۵ به دو هزار و 940 ماموریت شامل یک هزار و 767 ماموریت غیرتصادفی و یک هزار و 173 ماموریت تصادفی اعزام شدند و در مجموعِ این ماموریت‌ها یک هزار و 185 مصدوم و بیمار غیرتصادفی و 956 مصدوم تصادفی را به بیمارستان منتقل کردند.

انتهای پیام/گ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد