صاحب نیوز

13950307153946877780874

مسئول کارگروه اجتماعی مجمع راهبردی بسیج گلپایگان مطرح کرد؛

لزوم تشکیل گروه های امر به معروف برای حل معضل بد حجابی در کشور

مسئول کارگروه اجتماعی مجمع راهبردی بسیج گلپایگان گفت: تشکیل کارگروهای دانشجویان و طلاب و همچنین گروهای امر به معروف و نهی از منکر از جمله شیوه های حل معضل بد حجابی در کشور است.

کدخبر: 734836
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ @ ۲۰:۲۹


به گزارش صاحب نیوز؛ نعمت الله توکل فر در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: ایران مقام دوم آسیا و مقام هفتم دنیا در استفاده از لوازم آرایشی را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه سن استفاده از مواد آرایشی به کمتر از 14 سال رسیده است تصریح کرد: علی رغم توصیه های زیاد سن استفاده از مواد آرایشی کمتر هم شده است.

مسئول کارگروه اجتماعی مجمع راهبردی بسیج گلپایگان خاطرنشان کرد: 30 درصد از مواد آرایشی خاورمیانه در ایران مصرف می شود.

توکل فر با بیان اینکه بیش از 7 هزار بانوی محجبه بعد از انقلاب فعالیت داشته و به شهادت رسیده اند مطرح کرد: در 80 درصد از وصایای شهدا نیز به این فریضه الهی اشاره شده است.

این استاد دانشگاه با اشاره به جامعه جهانی و محیط داخلی عنوان کرد: بعد از جنگ هشت ساله دشمن با فکر و تدبیر وارد شد.

مسئول کارگروه اجتماعی مجمع راهبردی بسیج گلپایگان با بیان نظریه فکویاما برای نابودی شیعه به صورت نرم گفت: در جنگ سخت دشمن دشمن دید علی رغم کمک 40 کشور به ایران باز نیز نتوانستند آن را شکست دهند.

توکل فر با اشاره به اینکه دشمن از سال 70 طبق برنامه ریزی می خواست در طی 16 سال بساط شیعه را جمع کنند تصریح کرد: از سال 70-72 دشمن در کشور به دنبال فساد اخلاقی بود.

وی با بیان اینکه از سال 72-74 دشمن به دنبال سکولاریزه کردن جامعه یعنی جدایی دین از سیاست بود عنوان کرد: سال 74-76 دشمن به دنبال واتیکانیزه کردن کشور یعنی القا این تفکر که روحانیت به حکومت نباید کاری داشته باشد بوده است.

استاد دانشگاه پیام نور سال 76-80 را سال تغییر در انگیزه ها و اندیشه ها نام برد و افزود: سال 82-84  روی حقوق بشر امریکایی کار شد.

مسئول کارگروه اجتماعی مجمع راهبردی بسیج گلپایگان با اشاره به اینکه سال 82-84 سال تلاش برای آزادی لیبرالیسم و 84-86 سال رویایی غرب با شیعه بود یاداور شد: باید در آموزشگاه ها بحث حجاب و عفاف را آموزش دهیم و با ایجاد وفاق و هم دلی بین مسئولان و برگزاری نشستهای بین مسئولان به بررسی و ارائه راهکار پرداخت.

توکل فر در پایان تشکیل کارگروهای دانشجویان و طلاب و همچنین گروهای امر به معروف و نهی از منکر را از دیگر شیوه های حل معضل بد حجابی در کشور مطرح کرد

انتهای پیام/ دیار عالمان/گ.ف