صفحه اصلی » استان » اصفهان » الهه منصوریان و تیم فوتبال سپاهان در صدر برترین های ورزش اصفهان در سال 92

صاحب نیوز با نظر جامعه ورزش استان انتخاب کرد؛

الهه منصوریان و تیم فوتبال سپاهان در صدر برترین های ورزش اصفهان در سال 92

از سوی جمعی از فعالان ورزش استان اصفهان، الهه منصوریان به عنوان بهترین ورزشکار سال 92 اصفهان، تیم سپاهان به عنوان بهترین تیم سال 92 اصفهان و دعوای جواهری و ابرقویی نژاد به عنوان مهم ترین اتفاق سال 92 ورزش اصفهان انتخاب شدند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۴ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز؛ در روزهای پایانی سال ۹۲ تصمیم گرفتیم که به روال مرسوم در رسانه های ورزشی، برای انتخاب برترین های ورزش اصفهان به سراغ جمعی از ورزشکاران، مربیان، روسای هیات های ورزشی، کارشناسان و مسئولان ورزشی استان اصفهان برویم.

در این نظر سنجی از فعالان ورزش درخواست کردیم تا نظر خود را در مورد بهترین ورزشکار سال۹۲، بهترین تیم سال ۹۲ و مهم ترین اتفاق رخ داده در حوزه ورزش اصفهان در سال ۹۲ به ما اعلام کنند.

در ادامه نیز از هفته دوم اسفند ماه سال جاری در سلسله خبرهایی با عنوان نظر سنجی صاحب نیوز برای انتخاب برترین های ورزش اصفهان به انتشار نقطه نظرات مطرح شده از سوی اهالی ورزشی اقدام کردیم.

پس از 9 شماره انتشار آرای ارائه شده برای انتخاب برترین های ورزش اصفهان، در آخرین روزهای سال 92 به جمع بندی آرای ارسالی خواهیم پرداخت.

گفتنی است تنوع نظرات و آرای ارسالی بسیار بالا بود اما به روال معمول بیشترین آرای کسب شده برای انتخاب برترین ها مد نظر قرار خواهد گرفت.

در بخش برترین ورزشکار سال 92 ورزش اصفهان تنوع سلیقه ای بسیاری وجود داشت و افرادی که در این نظر سنجی شرکت داشتند، نفرات زیادی را معرفی کردند که در مجموع الهه منصوریان ووشوکار سمیرمی توانست بیشترین رأی را به خود اختصاص بدهد.

البته برخی از افراد شرکت کننده در این نظر سنجی به گزینه خواهران منصوریان اشاره داشتند که با توجه به رأی های انفرادی الهه نسبت به خواهرش شهربانو، وی در صدر این نظر سنجی قرار گرفت.

مهدی شریفی ستاره جوان سپاهان نیز که بدون شک پدیده فصل جاری مسابقات لیگ خواهد بود به همراه رضا قاسمی در رده بعدی جای گرفتند.

امیر غفور ملی پوش تیم والیبال کشورمان، محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان و علی نادری کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی نیز توانستند نظریات جمعی از فعالان ورزشی را به خود اختصاص بدهند.

*سپاهان با اختلاف بهترین تیم شد
در بخش بهترین تیم ورزشی آرای ارائه شده نسبت به ورزشکاران از پراکندگی کمتری برخوردار بود.

در این بخش تیم فوتبال سپاهان نیمی از آرای ماخوذه را به خود اختصاص داد و تیم بسکتبال فولاد ماهان و تیم فوتسال گیتی پسند در رده های بعدی جای گرفتند.

در بخش مهم ترین اتفاق ورزشی نیز بیشترین آرای اعلام شده دعوای جواهری مدیر کل سابق ورزش و جوانان استان اصفهان تعلق گرفت.

جا به جایی مدیران ورزشی اعم از مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان و مدیران باشگاه های اصفهانی نیز از سوی فعالان جامعه ورزش دومین گزینه اعلامی اکثریت بود و انتخاب دکتر سلطان حسینی به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان در رده بعدی قرار دارد.

دیدگاه‌ها

  1. مجیدعباسی گفته :

    ‏‎ ‎س من ازالیگودرزم.وخودم فوتبالیستم.باآرزوی موفقیعت های بیشتر؟

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد