صفحه اصلی » اجتماعی » برگزاری اولین جلسه کمیته اجرایی جشنواره ملی و نمایشگاه هواشناسی در اصفهان

معاون مدیرکل هواشناسی استان خبر داد؛

برگزاری اولین جلسه کمیته اجرایی جشنواره ملی و نمایشگاه هواشناسی در اصفهان

جاج بابایی، معاون مدیرکل هواشناسی استان اصفهان، از برگزاری اولین جلسه کمیته اجرایی جشنواره ملی و نمایشگاه هواشناسی در این اداره کل خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ نوید حاج بابایی با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره بزرگ ملی هواشناسی و لزوم بهره‌مندی از موسسه‌های هنری مطرح استان در برگزاری این جشنواره، اظهار کرد: برنامه کلی این جشنواره با استفاده از راهنمایی مشاوران هنری مشخص و برای تدوین طرح نهایی جشنواره در اختیار موسسه هنری قرار خواهد گرفت.

معاون مدیرکل هواشناسی استان اصفهان با تأکید بر تهیه و نهایی شدن برنامه‌های هواشناسی استان در خصوص جشنواره در کمیته اجرایی جشنواره در اداره کل هواشناسی استان، گفت: برای جلب حمایت سازمان مرکزی و استان از این طرح باید جلسه‌هایی با حضور رئیس سازمان هواشناسی و روابط عمومی سازمان به‌منظور ارائه و معرفی طرح برگزار شود.

وی تأکید کرد: طرح نهایی جشنواره باید به‌صورت کامل شفاف‌سازی شود.

حسنی نیا مشاور هنری نیز در ادامه به بیان ابعاد و جنبه‌های برگزاری جشنواره پرداخت و اظهار کرد: جشنواره می‌تواند به‌صورت محلی، استانی، منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی برگزار شود و اداره کل می‌تواند در برگزاری این جشنواره، برنامه‌ها را کاملاً برون‌سپاری کند و یا جزی از برنامه‌ها را به موسسه‌های هنری واگذار و قسمت عمده را خود اجرا کند.

انتهای پیام/ ت.ت

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد