صفحه اصلی » اجتماعی » اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرهای شهرستان نطنز مشخص شدند

اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرهای شهرستان نطنز مشخص شدند

اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان نطنز امروز بعد از مراسم تحلیف، هیئت رئیسه خود را مشخص کرده و فعالیت رسمی خود را شروع کردند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۲ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱

به گزارش صاحب نیوز اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای کشور امروز فعالیت های رسمی خود را آغاز کردند.

اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان نطنز نیز امروز بعد از مراسم تحلیف، هیئت رئیسه خود را مشخص کرده و فعالیت رسمی خود را شروع کردند.

شورای پنج نفره شهر نطنز بعد از رای گیری محمد آقا مرادی را به عنوان رئیس، مجید اخلاقی را به عنوان نائب رئیس، تقی خطیری را به عنوان خزانه دار و علیرضا عراقی و عباس عسکری را به عنوان منشی اول و دوم انتخاب کردند.

با تصمیم شورای شهر نطنز غلامرضا جنتی سرپرستی شهرداری را تا انتخاب شهردار جدید برعهده گرفته است.

اعضای شورای اسلامی شهر بادرود نیز بعد از رای گیری سید عباس سیدی را به عنوان رئیس، حسین فخری را به عنوان نائب رئیس، محسن نوین بخت را به عنوان خزانه دار و حسین میرزائیان و محمدرضا حیدری را به عنوان منشی اول و دوم انتخاب کردند.

شورای اسلامی شهر خالدآباد نیز حجت الاسلام محمد شریفی را به عنوان رئیس شورا انتخاب و سید دخیل بنی هاشمی را به عنوان نائب رئیس، مرتضی شیرزادی را به عنوان خزانه دار و سید عباس حسینی و حبیب محمودی را به عنوان منش اول و دوم معرفی کردند.

با تصمیم اعضای شورای اسلامی شهرهای بادرود و خالدآباد مجید صفاری و محمد رضا سرافرازی به عنوان شهردار این دو شهر در سمت خود ابقا شدند.

اعضای شورای اسلامی شهر طرقرود نطنز نیز با رای گیری هیئت رئیسه خود را مشخص کردند که طبق این رای گیری رضا مقیمی به عنوان رئیس شورای شهر و فاطمه غفاری، عیسی فرهنگ، عبدالله رحیم طرقی و اسماعیل سلوکی به ترتیب به عنوان نائب رئیس، خزانه دار و منشی اول و دوم انتخاب شدند.

شهردار شهر طرقرود هنوز معرفی نشده است.

انتهای پیام/ آوای نطنز/ک

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد