صفحه اصلی » سیاسی » مطالبه مردم ما از مدیران دوری از سیاسی بازی است

امام جمعه گلپایگان:

مطالبه مردم ما از مدیران دوری از سیاسی بازی است

امام جمعه گلپایگان گفت: مردم می خواهند مسئولان در همه رده ها به فکر چاره اندیشی برای حل مشکلات باشند و از سیاسی بازی دوری کنند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۵ - جمعه ۱۳۹۶/۰۶/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ امام جمعه گلپایگان گفت؛ مطالبه مردم ما از مدیران این مملکت در هر سطحی از مسئولیت دوری از سیاسی بازی و جناحی گری و همچنین باندبازی است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد علاء الدینی در نماز جمعه امروز که در مصلی گلپایگان برگزار شد اظهار کرد: انتظار مردم این است که مسئولان با وجود سلایق مختلف باهم متحد باشند.

وی با اشاره به اینکه مردم ما تلاش مسئولان را درک می کنند ولی منتقد هستند، تصریح کرد: نباید کسی از انتقاد هراس داشته باشد چرا که انتقادات مردم برای پیشرفت جامعه است.

امام جمعه شهرستان افزود: مردم می خواهند مسئولان در همه رده ها به فکر چاره اندیشی برای حل مشکلات باشند.

حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی با بیان اینکه مردم می خواهند مسئولان درد دین و درد محرومان را داشته باشند، عنوان کرد: این صندلی ها و جایگاه ها به اعتبار تلاش و مقاومت های مردم است.

خطیب جمعه گلپایگان در ادامه به خواسته های مردم گلپایگان در رابطه با بهبود راه های مواصلاتی شهرستان به خصوص راه مواصلاتی به سمت دهق علویجه که نزدیک ترین راه به سمت استان است اشاره کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی در ادامه یاداور شد؛ مردم شهرستان به اختصاص حقابه کشاورزی از سد موجود و همچنین به راه افتادن چرخ صنعت امید دارند.

وی در پایان با اشاره به اختصاص ۱۶ هزار میلیارد تومان برای ارتقا توان تولید در کشور خاطرنشان کرد: چه خوب است بخشی از این پول در گلپایگان برای رفع مشکلات صنعتگران اختصاص داده شود.

انتهای پیام / دیار عالمان/پ

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 2 =