صفحه اصلی » اجتماعی » درآمدزایی 60 میلیارد ریالی شهرداری چادگان در 6 سال گذشته

در مراسم معارفه سرپرست شهرداری مطرح شد؛

درآمدزایی 60 میلیارد ریالی شهرداری چادگان در 6 سال گذشته

شهردار سابق چادگان گفت: از سال 1390 تا سال 1396، هر سال مبلغ بیش از 10 میلیارد ریال به در آمدزایی پایدار شهرداری چادگان افزوده شده و شهرداری در شش سال گذشته، 60 میلیارد ریال درآمد زایی داشته است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۲ - شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ مراسم تکریم و معارفه سرپرست شهرداری چادگان، پیش ازظهر امروز با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و کارمندان شهرداری در این سازمان برگزار شد.

شهردار سابق چادگان در این مراسم گزارشی از عملکرد 6 ساله خود را برای حاضرین در جلسه بیان کرد و افزود: در طول خدمت خود، فراز و نشیب های فراوانی را تجربه کردم، اما این اتفاقات هیچگاه مانع خدمت رسانی به مردم شریف شهر چادگان نشد.

عنایت اله امیرحاجیلو افزود: شهرداری چادگان در سال 1390، 7میلیارد ریال بدهکار بود اما پس از آن هر سال مبلغ بیش از 10 میلیارد ریال به در آمدزایی پایدار شهرداری افزوده شد، تا حدی که امروز می توانیم بگوییم در 6 سال گذشته 60 میلیارد ریال در آمد زایی داشته ایم.

وی تصریح کرد: در ادامه کار شهرداری و شورای اسلامی شهر، سیر صعودی درآمد زایی پایدار باید حفظ شود.

هدایت اله نظری یکی از اعضای شورای اسلامی چادگان در ادامه در خصوص حمایت از نیروی انسانی شهرداری سخن گفت و افزود: بنده در طول خدمتم، چندین سال از نیروهای شهرداری بوده ام و تمام سختی هایی که در سازمان شهردای ها است را به جد لمس کرده ام.

مرتضی میلای نژاد رئیس شورای اسلامی شهر چادگان هم خاطره ای از شهید خرازی در دوران دفاع مقدس بیان کرد و گفت: تمام سعی و تلاش شورای اسلامی شهر چادگان، برای موفقیت و سربلندی شهر است.

در پایان این مراسم، در حکمی از طرف رئیس شورای اسلامی چادگان، علیرضا گلهرانی به‌ عنوان سرپرست شهرداری چادگان معرفی و از زحمات عنایت اله امیرحاجیلو، شهردار سابق این نهاد قدردانی شد.

انتهای پیام/چادگان نا

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

7 − پنج =