صفحه اصلی » مقاومت » روحیه جهادی بسیجیان گره گشای مشکلات است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان:

روحیه جهادی بسیجیان گره گشای مشکلات است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان روحیه جهادی بسیجیان را گره گشای کارها دانست و بیان کرد: رهبر معظم انقلاب؛ اخلاص، عمل به هنگام و بحث آتش به اختیار بودن و بصیرت را از ویژگی های بسیج بیان می کنند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ دوم پاسدار محمود فروزاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گلپایگان عصر دیروز در جمع فرماندهان بسیج ادارات شهرستان اظهار کرد: بسیج از ابتدا با هدف دفاع از انقلاب و ارزشهای انقلاب ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه بسیج در اوایل انقلاب به دلیل شرایط آن زمان در بحث نظامی و دفاعی وارد شد، عنوان کرد: پس از جنگ بسیج در عرصه های سازندگی و پس از آن در جنگ نرم وارد عمل شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان با بیان عملکرد بسیج در عرصه های مختلف تصریح کرد: بسیج کارمندی از جمله رده های بسیج است که کارکرد مطلوب داشته است.

سرهنگ فروزاد روحیه جهادی بسیجیان را گره گشای کارها دانست و بیان کرد: رهبر معظم انقلاب؛ اخلاص، عمل به هنگام و بحث آتش به اختیار بودن و بصیرت را از ویژگیهای بسیج بیان می کنند.

وی در ادامه و تاکید بر بیانات رهبری افزود: انقلابی بودن ویژگی است که باید به آن افتخار کنید و این منافاتی با طنازی هنر دیپلماسی ندارد.

سرهنگ فروزاد افتخار به روحیه انقلابی، گسترش تفکر و فرهنگ بسیجی، ترویج روحیه فرهنگ ایثار و شهادت، وجدان کاری و مردم داری را از اولویت کارهای بسیج دانست و خاطرنشان کرد: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان شهدای کارمند جمهوری اسلامی باید سرمشق و الگوی ما قرار بگیرند.

وی در ادامه با بیان اینکه روحیه انقلابی، از ویژگی های سرآمد شهیدان رجایی و باهنر بود اظهار کرد: برخی از شهدا به دلیل شاخصه ها و ویژگی های که داشتند همانند شهید مدافع حرم شهید بزرگوار حججی برجسته و خاص شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان مردمی بودن و صادق بودن شاخصه دیگر شهیدان دولت عنوان کرد و گفت: این شهیدان در فضای سیاسی با کمال صلابت و سادگی در سازمان ملل سخنرانی کردند.

سرهنگ فروزاد با اشاره به اینکه استکبار روزی از طریق جنگ و حمله نظامی در صدد غلبه بر کشورها بود مطرح کرد: اکنون در مرحله ای از طریق ایجاد کمپانی ها و مراکز تجاری توانست به کشورهای مد نظر خود غلبه کند.

وی افزود: استکبار اکنون با ایجاد تشکل هایی در صدد نیل به اهداف خود است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان، شورای امنیت را شورای ناامنی خواند و یاداور شد: این سازمان همواره رو به سوی منافع مستکبران قطعنامه صادر میکنند.

سرهنگ فروزاد خاطرنشان کرد: سند ۲۰۳۰ از جمله قراردادهایی است که به لحاظ رسیدن به اهدافی تنظیم شده بود و رهبری با هوشیاری کامل اجرای ان را متوقف کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی، کشور اسلامی و در نهایت تمدن اسلامی را مسیر پیش رو انقلاب دانست و گفت: هم اکنون کشور ما در مقطع دولت اسلامی قرار دارد که باید این پرچم به دست ولی خدا که تشکیل دهنده تمدن اسلامی و غایت این انقلاب است برسد.

تاثیر هر کارمند در محیط کار در کشور تاثیرگزار خواهدبود

مسئول آموزش و تربیت ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان در ادامه اقتدار، ساختار و وظایف را در هر حکومت جز شاخص اصلی برشمرد و تصریح کرد: تنها دغدغه سیاست های مدرن ساحت ملکی و حیوانی بشر است در حالی که در حکومت اسلامی به جنبه های تعالی فرد نیز پرداخته می شود.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل مبینی با اشاره به اینکه هر کارمند می تواند با تاثیر در محیط کار خود در کشور تاثیرگزار باشد عنوان کرد: شهیدان باهنر و رجایی با خدمت همراه با عشق و ایمان و همچنین ارتباط و استفاده از نظرات متفکرین اسلامی چون آیت الله مطهری به دنبال خدمت در این حکومت اسلامی بودند.

 

 

انتهای پیام/ دیار عالمان/پ

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد